צפו בטריילר המשחקיות של Halo Infinite

מאסטר צ'יף חוזר אלינו בתקופת החגים לקונסולות האקס בוקס וואן, ה-Series X והמחשב האישי, במשחק השאפתני ביותר בסדרה עד היום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.20 - 22:50
תחילת כתבהלאחר שנחשף לראשונה בכנס E3 2018, מיקרוסופט משחררת לנו סוף סוף הצצה נרחבת למשחקיות של Halo Infinite. המשחק החדש יהווה סוג של איתחול לסדרה, כך ששחקנים חדשים יוכלו להצטרף אל ההייפ שהתחיל בשנת 2001 עם המשחק הראשון בסדרה Halo: Combat Evolved.   צפו ב-8 דקות  של המשחקיות מהקמפיין לשחקן יחיד של Halo Infinite>>>

המשחקיות ש- Halo Infinite מציג מזכירה מאוד את המשחקים הראשונים של Halo, אך במשחק החדש מפת העולם נפתחה והיא חופשית יותר לתנועה וחקר של השחקנים, ונראה ש-Halo מקבל אלמנטים של משחק-עולם-פתוח. מערכת הקרב ב-Infinite נשארה מהירה וטקטית, וכעת השחקנים יכולים להשתמש גם בוו תפיסה שבו יוכלו להשתמש בשביל לנווט בזירה, או לנצל אותו במהלך הקרבות ולתפוס עצמים בזירה שישמשו כנגד האוייבים.

השחקנים יוכלו ליצור גם חומת מגן שתחפה עליהם במהלך הקרב, ומעבר לכלי הנשק הקלאסיים שהסדרה מזוהה איתם, התווספו גם כמה מס' נשקים חדשים.  ב-343 Industries שמפתחים את המשחק מבטיחים לשחקנים שמדובר בכותר המושקע ביותר בסדרה עד היום, וכי ההיקף של המשחק כולו רק גדל ושאפתני יותר מבעבר. המשחק ישוחרר כמשחק השקה לקונסולת האקס בוקס Series X במהלך תקופת החגים, אך יגיע גם לקונסולת הדור הנוכחי, האקס בוקס וואן, ולשחקני המחשב האישי.