עושים סדר: החידושים בפיפ"א 21

שחקו בקו אופ באולטימייט טים, שיפורים נרחבים למצב הקריירה ומיקומים חכמים יותר של השחקנים על המגרש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.20 - 13:39

תגיות: EAפיפא 21

תחילת כתבה

חברת EA שיחררה ביום חמישי האחרון את הטריילר של פיפ"א 21, ולא היה נראה שהיה הרבה חדש תחת השמש. הטריילר למראית עין, לא הציג לנו את החידושים או השינויים במשחקיות, ולמרות שרק בחודש הבא אנחנו נקבל את החשיפות המלאות, ב-EA טוענים כי השטן מתחבא בפרטים הקטנים. בחברה טוענים כי הקשיבו לקהילת השחקנים ברחבי העולם, ואלו חלק מהשינויים שנחשפו שמובטחים לנו במשחק הבא.
 

משחקיות

ריצה ושליטה משופרת בכדור
פיפ"א 21 יציג מערכת כידרור וריצה מדוייקות ומהירות יותר שתתן לשחקן יותר שליטה במצבים של אחד-על-אחד, ויכולות חדשות כמו bridge dribble או ball roll יאפשרו לכם לפרוץ הגנות.

חוויית משחק "טבעית יותר"
בפיפ"א 21 המפגשים של אחד-על-אחד והנסיונות לחטוף את הכדור ירגישו טבעיים יותר ופחות מכניים. רגעים שבהן השחקנים מנסים להטעות את היריבים, או ינסו לחטוף את הכדור ירגישו יותר מציאותיים, והקבוצה היריבה תפעל בהתאם לפעילות השחקן.

מיקום שחקנים חכם יותר
המיקום של השחקנים על המגרש הוירטואלי יהיה חשוב יותר מתמיד בפיפ"א 21, וב-EA מבטיחים כי בעיקר שחקני ההגנה ישפרו את מיקומם והיכולות שלהם, כך שאנו צפויים לצעוק פחות על המסך "אבל איפה ההגנה?!".

מצב הקריירה
פיפ"א 21 יציג תוספות חדשות למצב הקריירה. המשחק יציג מערכת חדשה שבה ניתן לעקוב אחר ההתקדמות של השחקנים, ולאפשר להם להתפתח בקבוצה גם לעמדות שונות. המשחק יציג גם מערכת אימון חדשה ואינטסיבית יותר, שתאפשר לכם לאמן כל שחקן בנפרד בקבוצה, וכך להכשיר אותו בהתאם לרצונכם. המשחק גם יאפשר לכם לנהל את לוח הזמנים של הקבוצה בצורה הרבה יותר מסודרת בעבר, ויתן לכם דרכים חדשות להחתים שחקנים לקבוצה שלכם.


אולטימייט טים
השנה, פיפ"א 21 יציג סוף סוף אפשרות ששחקנים רבים חלמו עליה: אפשרות לשחק בקו אופ בפיפ"א אולטימייט טים. השחקנים יוכלו לשחק יחד עם חברים ולהתחרות באתגרים שבועיים. שחקנים שירכשו את המשחק לדור הנוכחי וירצו לשדרג לדור הבא, אל דאגה: אתם תוכלו להעביר את כל קבוצת האולטימייט וההתקדמות שלכם לקונסולות הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X. כמובן ששחקנים יוכלו לשדרג רק מסוני 4 לסוני 5, או מאקס בוקס וואן לאקס בוקס Series X.