האזינו: דמיאן לילארד מככב גם בפסקול של NBA 2K21

הרכז של פורטנלד לא יופיע רק על עטיפת המשחק, ושיחרר שני שירים חדשים לצד אמנים מוכרים נוספים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.20 - 14:14
תחילת כתבהאחד ההיבטים הבולטים כל שנה במשחקי 2K הם גם פסי הקול המשובחים שבו המותג מתהדר משנה לשנה. כעת נחשף כי כוכבה הבלתי מעורער של פורטנלד בשנים האחרונות - דמיאן לילארד, לא יככב רק על עטיפת הדור הנוכחי של NBA 2K21, אלא יספק גם שני שירים לפסקול המשחק. לילארד כידוע מתחזק גם קריירת ראפ תחת הכינוי "Dame D.O.L.L.A", ולפי השחקן מדובר בשירים חדשים שלא שוחררו עד היום.
בין האמנים הרבים ששיריהם מופיעים בפסקול ניתן למצוא שמות מוכרים רבים כמו רודי ריץ', The Strokes, ו-Stromzy. לילארד מסר בתגובה: "כמובן שזה משמעותי עבורי להופיע על העטיפה של המשחק, אבל כאשר השירים שלי נכללים גם בפסקול של המשחק עצמו - זה הישג עצום עבורי. אישית, נחשפתי להמון אמנים, שירים וז'אנרים שונים שאמנם שמעתי ברדיו - אך נחשפתי אליהם לראשונה דרך 2K".

הפסקול של המשחק כולל כעת בגרסת הדור הנוכחי 52 שירים, אך כבר במהלך הדור הבא הוא יקבל ריענון ויכיל 202 שירים חדשים, ולפי 2K הוא ימשיך להתעדכן ולקבל שירים חדשים לאורך השנה. פס הקול של המשחק ניתן להאזנה כעת דרך ספוטיפיי.

המשחק ישוחרר לקונסולות הדור הנוכחי, לפלייסטיישן 4, האקס בוקס וואן והנינטנדו סוויץ', כולל למחשב האישי ברביעי לספטמבר השנה. גרסאות המשחק לדור הבא - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X ישוחררו עם שיווק הקונסולות, בתקופת החגים השנה.