כך זה יראה: הקרבות ב-UFC 4

צפו בטריילר: אנימציות חדשות ויותר אפשרויות הגנה והתקפה מבעבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.20 - 12:19

תגיות: ufc 4

תחילת כתבהחברת EA שיחחרה טריילר חדש למשחק הלחימה שלה, שבו נחשפת מערכת הקרב וכל השינויים שעברה מאז הכותר האחרון בסדרה. ב-EA מבטיחים מערכת קרב משודרגת שתכניס את השחקנים אל תוך האקשן יותר מתמיד. השליטה במשחק תהיה רספונסיבית ויותר ידידותית, ותאפשר לשחקנים דרך קלה יותר לבצע קומבואים ומהלכים קטלניים.

הקרבות סוחפים מאי פעם תודות למערכת רגעי High Impact, שיעבירו בסלואו מושן ובזוויות מצלמה ססגוניות את עצמת המכה. גם מערכת הקלינץ' במשחק שודרגה ותאפשר לשחקנים יותר אפשרויות במהלך הקרב. UFC 4 יוסיף מספר רב של אנימציות חדשות למשחק, כך ששחקנים יכולים לצפות לתוצאות שונות במהלך נסיונות להפיל את היריב, ויותר שליטה הגנתית או התקפית לאורך כל הקרב.

במציאות, חלק מהנזק המשמעותי נעשה ליריב בזמן שהוא מרותק , וב-UFC 4 מערכת הקרב החדשה תאפשר לשחקנים לבצע מהלכים קטלניים וחדשים לסיים את הקרב בזמן שהיריב שוכב על הרצפה. במידה והשחקנים מצאו את עצמם במצב בו הם אלו שמרותקים המשחק יאפשר לשחקנים לנסות להציל את עצמם ולהחלץ, או להגן על עצמם עד שתינתן ההזדמנות להגיב, באמצעות הזזת הג'ויסטיק שעל השלט. גם מערכת ה"הכנעה" של המשחק שופצה, ולשחקנים (וכמובן ליריבים שלהם) יהיו קיימות יותר אופציות הגנתיות והתקפיות, כך שהקרבות צפויים להרגיש מציאותיים מתמיד.

המשחק ישוחרר במהלך החודש הקרוב, ב-14 לאוגוסט לקונסולות הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, אך נכון לעכשיו לא נמסר תאריך בנוגע לקונסולות הדור הבא. מ-EA נמסר שהמשחק אכן יהיה זמין לקונסולות הדור הבא בסופו של דבר, אך בחברה עוד לא הספיקו לגשת לבדיקות מקיפות בנושא.