כולם-על-כולם: מצב חדש ב-Valorant

המשחק התחרותי יאפשר לשחקנים להתאמן בזירה מיועדת ללא מגבלות עד השורד האחרון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.20 - 13:24

תגיות: Valorant

תחילת כתבה

משחק היריות התחרותי Valorant שוחרר רק לפני חודשיים והוא כבר שבה את ליבם של שחקנים רבים. המשחק מציג גיימפליי הדורש עבודת צוות קבוצתית שמזכירה שילוב של קאונטר סטרייק ו-Overwatch - עם יכולות מיוחדות לכל דמות וירי מדוייק וטקטי. כעת, Riot שפיתחה את המשחק מציגה מצב משחק חדש ששחקנים רבים דרשו.

המצב המדובר החדש יהיה Deathmatch קלאסי, שכבר לא זוכים לראות באותה תדירות במשחקי יריות כיום. המשחקיות של Valorant יכולה להיות מאוד טקטית, ושחקנים רבים דרשו את המצב על מנת שיוכלו לבצע חימום להתאמן, להתחמם ולכוון את הנשקים, ללא בגיימפליי שיאט אותם כמו הצורך לשתול את הפצצה בבסיס של היריב.

מצב ה-Deathmatch יכיל 10 שחקנים בזירה, כאשר למעשה כולם-על-עולם ורק השורד האחרון מנצח. במצב זה, היכולות המיוחדות של הדמויות יושבתו, כי כאמור המטרה היא בעיקר לאפשר לשחקנים להתאמן, ולא לזנוח את מצב המשחק העיקרי של המשחק. למרות שהיכולות המיוחדות יוגבלו, השחקנים יוכלו לבחור בכל כלי נשק שיבחרו ישר מההתחלה, ולא יזדקקו לכסף וירטואלי שהרוויחו לאחר כמה סבבי נצחונות כמו בקאונטר סטרייק או במצב המשחק הרגיל.

אמלנט נוסף שמשתנה במצב המשחק החדש הוא שלאחר המוות, השחקנים יפילו "חיים" כך ששחקנים מיומנים זוכים לרענן את מד הבריאות שלהם ומתוגלמים בהתאם.  סיבובים ב-Deathmatch יהיו כשש דקות, או עד שאחד מהשחקנים מבצע 30 הריגות. מצב המשחק החדש צפוי להיות זמין כבר מהיום (רביעי) יחד עם העונה השנייה של המשחק.