הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפיטנס ירד: כל השינויים ב-FUT 21

בפיפ"א אולטימייט טים החדש תוכלו לשחק עם חברים ברשת, ומי כוכבי העבר החדשים שמצטרפים למגרש?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.20 - 09:23

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהחודש אוגוסוט הוא חודש שכולל במשך כל שבוע חשיפות שונות של פיפ"א 21, החל מהמשחקיות שכבר נחשפה, למצב הקריירה, וכעת תורו של מצב האולטימייט טים הכה פופולארי של הסדרה. הטריילר החדש חושף בפנינו את כל השינויים ב-FUT והאייקונים החדשים שנקבל השנה.

השינוי הראשון ישמח במיוחד את כל שחקני ה-FUT: קלף הפיטנס שהעיק על שחקנים רבים, שכל מה שרצו היה להרכיב את קבוצת החלומות שלהם - מתבטל לחלוטין החל מפיפ"א 21. זה אומר שהשנה השחקנים לא יצטרכו לבזבז כסף מיותר על קלפי פיטנס, ולא יצטרכו לבזבז זמן יקר בהתאמת הקלפים המתאימים לקבוצה. שינוי מבורך בהחלט.

ב-EA הקשיבו לשחקנים ברשת ולקהילת השחקנים המקצועיים והבינו כי התוסף לא שיפר את חוויית המשחק, אלא רק הפך אותה ליותר מסורבלת ופחות אינטואטיבית. השאלה האמיתית היא האם שחקנים יקבלו השנה יותר קלפים של שחקנים במקום קלפי פיטנס? נדע זאת רק כאשר המשחק ישוחרר.

 

אחד הפיצ'רים ששחקנים רבים רצו במצב האולטימייט היא האפשרות לשחק עם חבר והקבוצה שלו. ובכן - בפיפ"א 21 הדבר אמנם יתאפשר, אך שחקנים יוכלו לשחק עם חבר רק נגד שני שחקנים רנדומליים ברשת, ולא מול שני חברים נוספים.

מצב ה-Co-op החדש יציג גם אתגרים שבועיים נפרדים מאלו של המצב לשחקן יחיד, כך שלשחקנים תהיה סיבה נוספת לשחק יחד עם חברים וכך להשיג בונוסים נוספים.

ומה עם אייקונים? ובכן, פיפ"א 21 רוצה לתת לשחקנים את האפשרות לשחק עם 100 השחקנים הכי גדולים שהיו אי פעם בענף, והשנה אנחנו מקבלים 11 שחקני עבר לרשימה הארוכה: פטר צ'ך, צ'אבי, אריק קאנטונה, סמואל אטו, אשלי קול, נמניה וידיץ', פיליפ לאם, פרננדו טורס, פרנץ פושקש, בסטיאן שוויינשטייגר ודאבור שוקר!

פיפ"א 21 ישוחרר לדור הנוכחי - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן ב-9 באוקטובר.  המשחק ישוחרר גם למחשב האישי דרך Origins וסטים. תאריך המשחק לקונסולות הדור הבא יוכרז בהמשך, ושחקנים שירכשו עותק של המשחק בדור הנוכחי (פיזי או דיגיטלי) יהיו זכאים לשידרוג בחינם בדור הבא.