הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זה רשמי: סוני תשחרר עוד אקסקלוסיביים למחשב האישי

דו"ח שהתפרסם חושף את האסטרטגיה המפתיעה של החברה במהלך הדור הבא

מתן בן ישי
מתן בן ישי  31.08.20 - 13:00
תחילת כתבה

לאחרונה, סוני פירסמה את הדו"ח השנתי שלה, שם מצויינות האסטרגיות של ואבני הדרך של החברה לקראת ההשקה של קונסולת הפלייסטיישן 5. בין כל שורות הטקסט שבפועל אומרות יחסית מעט  ולא מחדשות במידע רב, ניתן למצוא אישור רשמי מצד החברה שישמח (או יכעיס) שחקנים רבים: סוני תתחיל לשחרר את המשחקים האקסקלוסיביים שלה עבור שחקני המחשב האישי.

הדו"ח ששוחרר לא משאיר מקום לספק, ומציין כי החברה מבצעת את הצעד על מנת לשמור על עלייה ברווחים והכנסות, תוך כדי ניסיון להגיע לקהל יעד חדש: "אנו נמשיך להרחיב את היצע המשחקים הבלעדיים שלנו עבור שחקני המחשב האישי, על מנת לקדם עלייה ברווחים והתרחבות לקהל יעד חדש".

לאורך השנים סוני התהדרה במשחקים אקסקלוסיביים שפותחו במיוחד עבור קונסולת הפלייסטיישן שלה, ועד היום המחשבה שהחברה תשחרר אותם עבור פלטפורמה נוספת הייתה בגדר חלום בלבד. במהלך השנה האחרונה משחקים בלעדיים כמו Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls, Heavy Rain ולאחרונה גם Horizon Zero Dawn ו-Death Stranding (שזכה לבלעדיות זמנית של כמה חודשים בלבד) מצאו את דרכם למחשב האישי, כך שנראה שבסוני התחילו להיות פתוחים לרעיון.

הצעד אמנם משמעותי, אך מין הסתם הוא לא יגרום לסוני לשחרר את המשחקים למחשב האישי כבר ביום ההשקה שלהם. ממש כמו עם Horizon Zero Dawn, כנראה שהחברה תחכה מס' שנים או עד סוף הדור על מנת לשחרר את המשחקים לפלטפורמות הדיגיטליות של שחקני המחשב. אין ספק כי מדובר בצעד חיובי עבור החברה, ובמיוחד עבור הצרכנים.

מה אתם חושבים על הצעד של סוני? האם מדובר בטעות או בצעד מבורך? שתפו אותנו בתגובות>>>