יש תאריך: רוקט ליג הופך לחינמי בשבוע הבא

החל מה-23.9 המשחק עובר לפלטפורמה של Epic Games. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.20 - 10:52

תגיות: רוקט ליג

תחילת כתבהחברת Psyonix הודיעה במהלך החודשים האחרונים כי המשחק הפופולארי רוקט ליג יהפוך למשחק חינמי, ואנחנו סוף סוף מקבלים את התאריך הרשמי שבו זה יקרה: ה-23 בסטפמבר. לפי האתר הרשמי של המשחק, העדכון הקרוב שישוחרר היום (רביעי) יכין את הקרקע לחודשים הבאים ברוקט ליג.

מכיוון והמשחק מבצע את המעבר למודל חינמי, הוא ינטוש את פלטפורמת סטים והחל משבוע הבא, ה-23.9 הוא יעבור לפלטפורמת ה-Epic Games Store. העדכון שישוחרר היום יאפשר לשחקנים לקשר בין המשתמש הקיים שלהם מפלטפורמת סטים או כל קונסולה אחרת (אקס בוקס, פלייסטיישן וסוויץ') ולהעביר את ההתקדמות שלהם למשתמש האפיק החדש.

חשוב לציין ששחקני סטים שלא יהיו מעוניינים לעזוב את הפלטפורמה ולעבור לחשבון Epic, לא יהיו מחוייבים לעשות זו, והם יוכלו להמשיך לשחק עם העותק הקיים שלהם. לאחר העדכון, המשחק יחל לתמוך בקרוס פלטפורם, ויאפשר לכולם לשחק יחדיו: שחקני הקונסולות המתחרות יוכלו אחד כנגד השני, וגם כנגד שחקני המחשב האישי. הקרוס פלטפורם יחול גם על שחקני המחשב שהחליטו להשאר בפלטפורמת סטים.

שחקנים יכולים להוסיף כבר מעכשיו את רוקט ליג לרשימת הקניות שלהם ב-Epic Games Store, והחל מה-23 בספטמבר הם יוכלו גם להוריד את המשחק. שחקנים שיוסיפו את רוקט ליג לספרייה שלהם בין ה-23 לספטמבר ל-23 באוקטובר יקבלו קופון השווה 10 EGS - זהו המטבע הדיגיטלי של החנות של Epic. בנוסף, שחקנים יקבלו גם שני אייטמים ייחודיים - Sun Ray Boost ו-Hot Rocks Trail.

מעבר למשיכת קהל חדש שיצטרף למשחק ברגע שיהפוך לחינמי, נראה ש-Epic לא מעוניינת שהמעבר של המשחק לחנות הדיגיטלית שלה ייפגע בקהילת השחקנים הקיימת. לכן היא דאוגת לייצר קרקע מספיק יציבה שתתמוך במעבר. באמצעות הצעד של קרוס פלטפורם מלא לכל הקונסולות. וכמובן ותמיכה שתימשך בשחקני פלטפורמת סטים.