פיפ"א 21: הוכרז תאריך השיחרור לדור הבא

מתי שחקנים יוכלו לשדרג את המשחק, ואיך זה יעבוד? הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.10.20 - 09:49

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהפיפ"א 21 שוחרר בתחילת החודש לדור הנוכחי, ומכיוון שקונסולות הדור הבא מחכות לנו ממש מעבר לפינה ומגיעות אלינו כבר בחודש הבא, שחקנים רבים תהו מה קורה עם גרסה תואמת של המשחק.

EA כבר הודיעה כי אלו שרכשו את פיפ"א השנה בעותק דיגיטלי או פיזי יהנו מאפשרות ה-Dual Entitelment - שתאפשר לשדרג את המשחק לדור הבא בחינם, ושחקנים יוכלו לעשות זאת החל מהרביעי לדצמבר (4.12).

חשוב להדגיש כי פיפ"א 21 יהיה שחיק על קונסולות הדור הבא לפניי ה-4.12, אך השחקנים יחוו בעצם את המשחק בגרסת הדור הקודם - כזו שלא זכתה לשיפורים הגרפיים של הדור הבא. העדכון לדור הבא יתאפשר כמובן רק תחת אותה משפחת קונסולות. זאת אומרת ששחקני הפלייסטיישן 4 יוכלו לשדרג רק ל-5, ושחקני האקס בוקס וואן יוכלו לשדרג רק עבור ה-Series X\S.

שחקנים שרכשו עותק פיזי יוכלו להשתמש בדיסק על מנת להתקין את המשחק. שחקנים שרכשו עותק דיגיטלי יצטרכו להכנס עם שמות המשתמשים הקיימים שלהם לחנויות הדיגטיליות של סוני או מיקרוסופט, ולהוריד את הגרסה העדכנית. שחקנים שרכשו עותק פיזי ומעוניינים לעדכן לעותק דיגיטלי בדור הבא - EA תאפשר זאת באתר שלה.

חשוב לציין שרק ההתקדמות שהשחקנים ביצעו במצבי האולטימייט טים וה-Volta - כדורגל הרחוב, יעברו לקונסולות הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S. בדגש על השחקנים, האייטמים, הפיפ"א קויינס ופויינטס - כולל המיקומים של השחקנים בטבלאות הדירוג.

לצערנו, אלו שמשקיעים את זמנם במצבי המשחק האחרים שיש לפיפ"א להציע, כמו מצב הקריירה, פרו קלאבס, ומצבי האונליין - לא יוכלו להעביר את השמירה וההתקדמויות לדור הבא, מה שאומר שהשחקנים יאלצו להתחיל מחדש.