פיפ"א 21: תמונות ראשונות מהדור הבא

אמבפה, פליקס ואלכסנדר-ארנולד מעולם לא נראו כל כך מציאותיים. פרטים נוספים יחשפו ב-24.11 - האם נקבל טריילר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.11.20 - 15:20

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבה

חברת EA משחררת תמונות ראשונות כיצד פיפ"א 21 יראה על קונסולות הדור הבא האקס בוקס Series X והפלייסטיישן 5. אפשר לראות את הירידה לפרטים הקטנים בגרפיקה המשודרגת על הפנים של קיליאן אמבפה, ז'ואאו פליקס וטרנט אלכסנדר-ארנולד: תווי הפנים בולטים, ההצללה הריאליסטית וכמובן - הזיעה של הדור הבא. 

בציוץ החדש שהתפרסם נאמר שפרטים נוספים יחשפו ב-24 לנובמבר - כך שיתכן שזהו התאריך שבו נקבל סוף סוף טריילר שמציג לנו כראוי פיפ"א 21 יראה וירוץ על קונסולות הדור הבא.

עדכון גרסת הדור הבא של פיפ"א 21 תהיה זמינה החל מה-4.12, וכל שחקן שרכש עותק פיזי או דיגיטלי של המשחק יוכל לעשות זאת בחינם. חשוב להדגיש כי יהיה אפשר לשחק בפיפ"א 21 על קונסולות הדור הבא לפניי דצמבר, אך השחקנים לא יחוו את גרסת הדור הבא שכוללת את השידרוגים הגרפיים.

העדכון לדור הבא יתאפשר כמובן רק תחת אותה משפחת קונסולות: שחקני הפלייסטיישן 4 יוכלו לשדרג רק ל-5, ושחקני האקס בוקס וואן יוכלו לשדרג רק עבור ה-Series X\S. שחקנים שרכשו עותק פיזי יוכלו להשתמש בדיסק על מנת להתקין את המשחק.

שחקנים שרכשו עותק דיגיטלי יצטרכו להכנס עם שמות המשתמשים הקיימים שלהם לחנויות הדיגטיליות של סוני או מיקרוסופט, ולהוריד את הגרסה העדכנית. שחקנים שרכשו עותק פיזי ומעוניינים לעדכן לעותק דיגיטלי בדור הבא - EA תאפשר זאת באתר שלה.