האם God of War Ragnarok יגיע גם ל-PS4?

מפתיע: מנכ"ל סוני - ג'ים ריאן, לא מאשר או מכחיש האם ההמשך למשחק המצופה יהיה כותר בלעדי לדור החדש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.20 - 14:05

תגיות: god of war ragnarok

תחילת כתבה

עברו חודשיים מאז שסוני הכריזה על God of War: Ragnarok - ההמשך לכותר המצליח ששוחרר בשנת 2018, ומעבר לטריילר קצרצר והלוגו, לא נחשפו פרטים נוספים אודות המשחק.

מכיוון וכבר אושר כי משחקים של הפלייסטיישן 5 כמ ספיידרמן - מיילס מורלס ו-Horizon Forbidden West יהיו זמינים גם על הפלייסטיישן 4, רבים תהו האם גם God of War החדש יקבל טיפול דומה, ולא יהיה בלעדי רק עבור דור הקונסולות החדש.

 

ממש לאחרונה נערך ראיון עם ג'ים ריאן - מנכ"ל פלייסטיישן, שם הוא נשאל באופן ישיר האם God of War: Ragnarok יגיע גם אל הפלייסטיישן 4, והוא משיב: "אני מצטער, אין לי דבר לומר על הנושא היום". ריאן בעצם לא אישר או שלל את האפשרות, וקיימות מספר סיבות.

כותרים בלעדיים השייכים לסוני כמו God of War הם אחת מהסיבות העיקריות ששחקנים רוכשים את קונסולות לאורך השנים, ומכיוון ומשחקים כמו מיילס מורלס ו-Horizon Forbidden West יגיעו גם אל הפלייסטיישן 4, קיימת האפשרות שצרכנים רבים ימתינו עם רכישת הקונסולה החדשה.

זאת אומרת שבמידה וריאן היה חושף בשלב כל כך מוקדם כי המשחק היה מגיע גם אל ה-PS5, יכול היה להיות משפיע גם על המכירות בהשקה עצמה. מהצד השני, במידה והיה מכריז כי מדובר בכותר השקה בלעדי, יכול להיות שהיה מכעיס שחקנים רבים על כך שמשחקים מסויימים כן קיבלו השקה גם לדור הקודם, אך God of War לא.

חשוב לזכור: כל המשחקים שמגיעים ויגיעו גם אל הפלייסטיישן 4 נבנו מראש כמשחקים של הדור החדש. כך שגם אם God of War Raganrok אכן ישוחרר ל-PS4 בסופו של דבר, הוא לא יזכה לשדרוגים שהדור החדש מקבל - זמני טעינה משופרים, תמיכה ברזולוציית 4K, והפיצ'רים ששלט ה-DualSense החדש מכיל.