התאריך של פוטבול מנג'ר 21 לאקס בוקס הוכרז

לאחר יותר מעשור, המשחק יהיה זמין ב-1.12 לקונסולות הוואן וה-Series X\S

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.20 - 09:33
תחילת כתבההפעם האחרונה שהמשחק פוטבול מנג'ר יצא לקונסולות היה ב-2008 לאקס בוקס 360, וכעת לאחר שעבר יותר מעשור, חברת Sports Interactive משחררת פרטים נוספים לגבי הגרסה שתשוחרר השנה לקונסולות האקס בוקס Series X\S בראשון לדצמבר.
גרסת האקס בוקס תבוסס במקור על גרסת הטאץ' של המשחק השנה, ובזמן שהחוויה והתפריטים הותאמו על מנת ששחקנים ירגישו בטבעיות כאשר הם משתמשים בשלט של קונסולה במקום מקלדת ועכבר. המשחק יהיה זמין על האקס בוקס וואן, הוואן X\S, וה-Series X\S.

שחקנים שירכשו את המשחק דרך החנות של האקס בוקס יזכו לשמור את ההתקדמות שלהם במעבר בין הקונסולות, ואפילו להעבירו למחשב האישי דרך אותו שירות - אך במקרה הזה לא יוכלו לשחק דרך פלטפורמה כמו סטים או החנות של אפיק.
פוטבול מנג'ר 2021 יהיה זמין השנה ביותר פלטפורמות מאי פעם: מעבר לבית הקבוע שלו בסטים, המשחק יהיה זמין גם בחנות הדיגיטלית של אפיק, ובשירות ה-Game Pass של מיקרוסופט, ובגרסת טאץ' למובייל שתשוחרר גם היא בראשון לדצמבר. תאריך לגרסת הנינטנדו סוויץ' עוד לא הוכרז.

ולאלו שתוהים מדוע המשחק אינו זמין על קונסולת הפלייסטיישן אך כן אצל היריבה, מטעם יוצר המשחק מיילס ג'ייקובסון נמסר: "מיקרוסופט במשך שנים ביקשו שנחזור לקונסולות האקס בוקס. סוני לא".