משתלם להיות פרזנטור: עסקת בקהאם עם EA

האנגלי הכניס סכומים מרשימים לעומת התקופה שלו כשחקן באולד טראפורד או בריאל. המספרים פה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.20 - 17:21
תחילת כתבה

בשבוע שעבר נחשף לנו כי דיוויד בקהאם יככב על עטיפת הדור החדש של פיפ"א 21 עבור קונסולות הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X/S, ויחזור לככב במשחק החדש.

כעת נחשפים פרטים דרל מגזין Mirror על העסקה החדשה שביצע האייקון האנגלי עם EA - שהרוויח יותר מ-40 מיליון יורו עבור עסקה בת שלוש שנים עם החברה - ובחישוב מהיר, זה יוצא כ-256,410 יורו לשבוע.

בתקופת אולד טראפורד הרוויח בקהאם כ-100,000 יורו, ולאחר המעבר שלו אל לוס אנג'לס גלאקסי הוא הרוויח מהעסקה כ-25 מיליון דולר. אין ספק שהעסקה שחתם עם EA משתלמת לו בהחלט - והוא אינו צריך לבעוט יותר בכדור על מנת להרוויח.

המקור שחשף את הידיעה ציין: "בחברת EA Sports רצו להציע לבקהאם 30 מליון יורו עבור שלוש שנים, אך הוא הצליח להשיג עסקה טובה יותר. מדובר בכסף הכי קל שהוא אי פעם הרוויח, ובתוספת מרשימה למותג הזה שנקרא 'בקהאם'".

שחקנים שישחקו בפיפ"א 21 עד תאריך ה-15 בינואר יקבלו את הקלף החדש של באקהם בחינם ל-FUT, שיעמוד על דירוג של 86. בשונה מדירוגי האייקון שקיבל בעבר - הקלף הזה מסמל את משחק הבכורה של באקהם בריאל מדריד נגד ריאל בטיס בעונת 04\03, ויהיה בעל כימיה טובה עם ריאל מדריד, אנגליה, ושחקני הלה ליגה.