צפו: יאניס אנטטקומפו וג'ואל אמביד מצטרפים לפיפ"א 21

גם ספורטאים ומפורסמים שלא בהכרח קשורים לכדורגל: לואיס המילטון, פטריק מהומס ודואה ליפה - במשחק. מה הקשר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.20 - 15:16

תגיות: eaפיפא 21

תחילת כתבה

חברת EA לא מסתפקת רק בכדורגלנים במצב הכדורגל רחוב שלה, והיא מצרפת עוד מספר אתלטים ממגוון ענפי ספורט שלא בהכרח קשורים לעולם הכדורגל.  בגזרת הכדורסל יצטרפו יאניס אנטטקומפו וג'ואל אמביד, מעולם המירוצים יצטרף לואיס המילטון - אלוף העולם בפורמולה 1, שחקן הפוטבול פטריק מהומס, ובין כל שאר הספורטאים, ניתן למצוא גם זמרת פופ שלא בהכרח קשורה - דואה ליפה.

דואה ליפה היא לא השחקנית היחידה שלא קשורה לכדורגל שמתווספת למאגר של פיפ"א 21, וניתן למצוא גם את היוטיובר  הפופולארי בברזיל "פרד". בחברת EA מוסיפים סלבים וידוענים שלא בהכרח קשורים לעולם הכדורגל מסיבה מאוד פשוטה: פיפ"א הוא מותג שרץ כמעט 30 שנים, וחייבים לרענן ולמשוך קהלי יעד שונים, וגיימרים קצת יותר קז'ואלים שעשויים להנות מכדורגל, אך לא מעוניים בתיחזוק קבוע של קבוצת אולטימייט טים.

בעולם מושלם, הכל טוב ויפה ואין סיבה לא להכניס ידוענים שעשויים למשוך קהלי יעד חדשים למשחק. הבעיה מתחילה כאשר השחקנים של פיפ"א שמים לכך שסריקות הפנים של האתלטים השונים והסלבים מושלמות, והם קיבלו טיפול איכותי בדמותן הוירטואלית, אך מנגד קיימים בפיפ"א שחקני כדורגל רבים כמו ריס ג'יימס, מייסון גרינווד או מרטין אודגור - כולם קיבלו סריקות פנים גנריות ופשוטות.

אז זה נכון שב-EA משחררים מידי פעם עדכונים לא רק למשחקיות ומוסיפים סריקות פנים חדשות, אך בקהילה מרגישים כי הדגש העיקרי צריך להיות דבר ראשון הכדורגלנים, ורק לאחר מכן הוספת תוכן של שחקנים שלא קשורים לעולם הכדורגל. במיוחד לאור העובדה שב-4 לדצמבר פיפ"א 21 יקבל עדכון לדור הקונסולות החדש - ויהיה אפשר לשחק בו בפלייסטיישן 5 או האקס בוקס Series X\S ברזולוציות ובגרפיקה של הדור הבא.