צפו: כך פיפ"א 21 יראה בדור החדש

אמבפה מככב בטריילר שחושף רמה של ריאליזם שעוד לא הכרנו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.20 - 12:04

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהחברת EA שיחררה סוף סוף טריילר שמציג לנו את פיפ"א 21 כפי שהוא ירוץ הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, ומפרטת כיצד חווית המשחק תהיה שונה על הקונסולה של סוני.
שלט ה-DualSense החדש כבר הוכיחו את עצמו כרמה אחת מעל המתחרים, ויכולות ה-Haptic Feedback שלו יעניקו לשחקן סוגי רטט שונים ויכולות רספונסיביות שונות בהתאם למתרחש על המגרש.

השלט החדש כבר הדגים כיצד במשחקי מירוצים או משחקי יריות כיצד רמת הקושי של לחיצה על מקשי הR\L מתבצעת בהתאם למתרחש על המסך - והשחקנים יוכלו לצפות לחוויה שעוד לא הרגישו בעבר כאשר שיחקו בפיפ"א.

חשוב לציין שבכך מסתכם ההבדל בין גרסת הפלייסטיישן 5 לאקס בוקס Series X\S, ושחקנים עבור שתי הקונסולות יזכו לחוות את זמני הטעינה המשופרים והגרפיקה של הדור החדש, שיציג לנו גם את השלב הבא בגרפיקה ריאליסטית.

לפי המידע ששיחררה EA לא מדובר רק בזיעה המפורסמת של הכדורגלנים: הירידה לפרטים הקטנים ביותר תהיה מורגשת ושחקנים יוכלו לראות את השרירים של השחקנים נמתחים ומתכווצים בעת מאמץ.

גם כוח העיבוד המשודרג של הקונסולות החדשות יאפשר שילוב אנימציות חדשות וריאליסטיות יותר שיעזרו לשחקנים להרגיש מחוברים לתנועות השחקן ולמתרחש על המגרש. לפי EA: "השחקנים יחוו פחות מהלכים ותנועות רובוטיות". הגרפיקה של הדור הבא תאפשר גם תאורה מדוייקת וחדה יותר מבעבר תודות לתמיכה ב-Ray Tracing.
עדכון הדור הבא של פיפ"א 21 יהיה זמין החל מה-4.12, וכל שחקן שרכש עותק פיזי או דיגיטלי של המשחק יוכל לעשות זאת בחינם. חשוב להדגיש כי אפשרי לשחק כבר עכשיו בפיפ"א 21 על קונסולות הדור הבא, אך לא תחוו את גרסת הדור הבא שכוללת את השידרוגים הגרפיים.

העדכון לדור החדש יתאפשר כמובן רק תחת אותה משפחת קונסולות: שחקני הפלייסטיישן 4 יוכלו לשדרג רק ל-5, ושחקני האקס בוקס וואן יוכלו לשדרג רק עבור ה-Series X\S. שחקנים שרכשו עותק פיזי יכולים להשתמש בדיסק על מנת להתקין את המשחק.

שחקנים שרכשו עותק דיגיטלי צריכים להכנס עם שמות המשתמשים הקיימים שלהם לחנויות הדיגטיליות של סוני או מיקרוסופט, ולהוריד את הגרסה העדכנית. שחקנים שרכשו עותק פיזי ומעוניינים לעדכן לעותק דיגיטלי בדור החדש - EA תאפשר זאת באתר שלה.