חברת CD Projekt Red מתנצלת על סייברפאנק 2077

המייסד-שותף של המפתחת מסביר על מה שהתרחש בהשקה הבעייתית של המשחק ועל התכניות לעתיד. האם לדעתכם תצליח להחזיר את אמון השחקנים? ענו על הסקר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.21 - 16:38
תחילת כתבה

אין ספק שההשקה של סייברפאנק 2077 לא עברה באופן חלק, כאשר המשחק סבל מבאגים עבור שחקני המחשב האישי, בזמן ששחקני הקונסולות הדור הנוכחי לא יכלו לשחק כשורה במשחק בכלל - מה שגרם למשחק לרדת מהחנות של סוני.

כעת המייסד שותף של CD Projekt Red שפיתחה את המשחק -  מרסין איוונסקי, משחרר סרטון התנצלות בו הוא מעדכן לגבי לוחות הזמנים שהשחקנים יכולים לצפות עבור עדכונים, חבילות הרחבה, ועדכון דור הבא עבור הפלייטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S. צפו בהכרזה המלאה>>>

איוונסקי פתח את ההצהרה בהתנצלות לשחקנים, ומשם המשיך על תהליך הפיתוח ומה בעצם קרה בהשקה הבעייתית: "למרות שהמשחק קיבל ביקורות טובות עבור המחשב האישי, גרסת הקונסולות לא עמדה בסטנדרטים של האיכות שאנו מעוניינים לספק. בשמי ובשם כל צוות ההנהלה אנו מתנצלים".

"כל שינוי ושיפור שמתבצע צריך להבחן בקפידה, ובסופו של דבר הבדיקות שהרצנו לא הראו את רוב הבעיות שהשחקנים חוו. ככל שהתקרבנו למועד השיחרור של המשחק, ראינו שיפורים במשך כל יום, והאמנו בלב שלם כי נוכל לספק את הסחורה עם עדכון של היום הראשון להשקה".

איוונסקי התייחס גם לטענות בהן נאמר כי החברה סיפרה עותקי סקירה לעיתונות למחשבים האישיים בשלב מוקדם, בזמן שעותקים עבור הקונסולות הועברו רק יומיים לקראת השקת המשחק.

"נלחמנו על האיכות של קונסולות הדור הישן עד הרגע האחרון, וכל יום שבו עבדנו על העדכון הסופי - הוא הראה שיפור ניכר לאורך הדרך. זו למעשה הסיבה שחיכינו עד ה-8 לדצמבר."

"הכל קרה בזמן שכולם עובדים מהבית ומתמודדים עם כל שאר האתגרים שקשורים להגבלות של התפרצות מגיפת הקורונה. המון דינאמיות שאנחנו לוקחים כמובן מאליו בתהליך העבודה שלנו נעלמה. דברים שאי אפשר לבצע דרך שיחות וידאו ואימיילים".

משם סיכם איוונסקי והצהיר כי במהלך עשרת הימים הקרובים, שחקני כל הפלטפורמות צפויים לקבל עדכון חדש שיתקן קריסות ובאגים רבים, וימשיכו לקבל כאלו באופן קבוע במהלך החודשים הקרובים.

לאחר שצוות הפיתוח יסיים לעבוד על עדכוני התיקונים, החברה תשחרר לאחר מכן תשחרר חבילות הרחבה חינמיות, ולאחר מכן עדכון דור הבא לקונסולות הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X.

הציפיות עבור סייברפאנק 2077 היו בשמיים, ולא מעט שחקנים התאכזבו מההשקה הבעייתית שגרמה ללא מעט נזק לשם של החברה. נשמע כאילו ההצהרה של CD Projekt Red כנה ואמיתית.

מה אתם חושבים? האם מדובר בהתנצלות מהלב ומחלתם להם על חטאי העבר, או שמבחינתכם האמון בחברה אבד? ענו על הסקר ושתפו בתגובות>>>