חדש ממיקרוסופט: האזניות האלחוטיות של האקס בוקס

הסט היוקרתי יושק בישראל ב-18.3 בצמוד להשקה העולמית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.02.21 - 18:11
תחילת כתבה

בעקבות השקת דור הקונסולות החדש של אקס בוקס עם ה-Series X\S' חברת מיקרוסופט חשפה השבוע את ה-Xbox Wireless Headset – אוזניות פרימיום אלחוטיות לקונסולות הוואן, Series X\S, מחשב ומכשירים תומכי בלוטות'. האוזניות יושקו בישראל ע"י היבואן הרשמי - בנדא מגנטיק, ויהיו זמינות אצל מגוון המשווקים המורשים החל מתאריך 18.3, המחיר מומלץ לצרכן יעמוד על 439 ש"ח.

האוזניות האלחוטיות של Xbox מתחברות לקונסולה באופן ישיר בדיוק כמו הבקר האלחוטי, ומספקת סאונד באיכות גבוהה עם זמן השהיה (Latency) נמוך במיוחד ללא צורך בדונגל או מתאמים מיוחדים. כאמור, יהיה ניתן גם להתחבר למחשב, סמארטפון וכל מכשיר תומך בלוטות' - ואף לצמד את האוזניות לכמה מכשירים במקביל לנוחות מירבית.

האזניות יכללו תמיכה מלאה בטכנולוגיות סאונד כולל Windows Sonic, Dolby Atmos ו-DTS Headphone:X לריאליזם ודיוק שמקיפים את השחקן לחלוטין. לאוזניות מנגנון בידוד רעשים אוטומטי שממוקד במיקרופון ומצמצם רעשי רקע. כאשר השחקן לא מדבר – המיקרופון מושתק באופן אוטומטי. ניתן גם להשתיק את המיקרופון ידנית באמצעות כפתור Mute.

בזכות העיצוב ששם דגש על נוחות ונגישות, ניתן לשחק שעות רבות ללא הפרעה. האוזניות קלות וניתנות להתאמה, והשליטה בהן נוחה מתמיד: בצדדי האוזניות יש חוגות שניתן לסובב כדי לשנות ווליום או את היחס בין הווליום של המשחק לצ'אט הקולי. המיקרופון נשלף וניתן לקפל אותו כאשר הוא לא בשימוש. ניתן להשתמש באוזניות עד 15 שעות רצוף בכל טעינה.