שוב קורונה: Gran Turismo 7 נדחה ל-2022

סוני משחררת הצהרה והשחקנים יאלצו להמתין למשחק המירוצים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.21 - 11:51

תגיות: Gran Turismo 7

תחילת כתבה

כל מי שציפה לנצל את שנת 2021 קונסולת הפלייסטיישן 5 החדשה ולשחק במשחק המירוצים Gran Turismo 7, יאלץ להמתין: סוני הודיעה כי תאריך שיחרור המשחק ידחה בשנה, לשנת 2022. המשחק הוכרז במהלך יוני האחרון באירוע שקיימה החברה ברשת ומצידה נמסר כי המשחק ישווק במהלך "החצי הראשון של שנת 2021", אך נראה שהקורונה נתנה את אותותיה, והיא זו שגרמה לעיכוב.

נציג היח"צ של סוני שיחרר את ההצהרה הבאה: "נתקלנו בקשיים הקשורים לנגיף הקורונה במהלך הפיתוח של Gran Turismo 7, לכן אנו דוחים את תאריך השיחרור משנת 2021 ל-2022. זהו תהליך דינאמי שמשתנה כל הזמן, ולא מעט תהליכים והיבטים בהפקה ופיתוח המשחק מתעכבים, בטח בזמן שהמגיפה ממשיכה להשתולל. אנו נמשיך לעדכן ברגע שיהיו לנו פרטים נוספים".

מעריצים אדוקים של Gran Turismo יכולים לזכור כי גם לפניי שהקורונה נכנסה לחיינו, משחקי הסדרה זכו ללא מעט עיכובים לאורך השנים, ללא קשר לנגיף. אז אולי מדובר בחדשות מאכזבות, אך לא מפתיעות במיוחד.

לא הרבה ידוע על המשחק כעת מעבר למה שנחשף בטריילר, אך נרמז כי לא מעט מצבי משחק מוכרים וקלאסיים יחזרו בכותר החדש. סוני כן מבטיחה כי המשחק החדש ינצל את יכולות שלט ה-DualSense החדש של הפלייסטיישן 5, מה שיאפשר לדמות את מערכת ה-ABS (אותה מערכת שאחראית על נעילת הגלגלים בזמן בלימה) בצורה ריאליסטית ואמינה.