צריכים אתכם: קבוצת Team Finest מחפשת שחקנים חדשים

מכריזים על סדרת תחרויות עם פרסים בשווי למעלה מ-40,000 ש"ח וההזדמנות להצטרף לארגון ה-eSports הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.21 - 15:03

תגיות: team finest

תחילת כתבה

ארגון Team Finest מודיע על השקת סדרת תחרויות ארצית, נושאת פרסים: ה-'OneShot' . התחרויות יהיו פתוחות לציבור הרחב, ויקוימו על מנת לאתר גיימרים יוצאי דופן ביכולתם שיצטרפו לנבחרת הגיימינג התחרותית של ישראל. במסגרת ההצטרפות לקבוצה, ישתתפו הזוכים בתחרויות בינלאומיות  עם אפשרות לזכות בפרסים למעלה מ-40,000 שקלים, וכמובן שבתהילת עולם.

OneShot הינה סדרת תחרויות של שישה אירועים מקוונים חודשיים, שנוצרו כדי לספק לגיימרים הישראלים אפשרות להגשים חלום ולהפוך לשחקני eSports מקצועיים ולשחק בליגות ובתחרויות הבכירות בעולם. סדרת התחרויות החדשה תתמקד בשלושה כותרי משחק מובילים, בהם חברי הנבחרת של Team Finest מתחרים בליגות הבינלאומיות: Valorant, Fortnite ופיפ"א 21. מלבד היותם בין כותרי המשחק המובילות בסצנת המשחקים העולמית, הרי שהמשחקים הללו הם המובילים ביותר גם בסצנת הגיימינג המקומית שפרחה בשנים האחרונות.

ההרשמה לתחרויות ה-OneShot תיפתח החל מיום ראשון הקרוב (ה-28.2), ותהיה פתוחה לקהל הרחב ולשחקנים מקצועיים כאחד. כל אחד מהכותרי המשחקים הללו יכלול 2 תחרויות נושאות פרסים מה שאומר שתערך סדרה של שישה טורנירים שיחלו בחודש מרץ, וימשכו לאורכה של חצי השנה הקרובה.

רוביק מילקיס מנכ"ל ומייסד: "סדרת האירועים החדשה נוצרה מתוך הרצון לאפשר לגיימר הישראלי להתחרות בזירות ברמה בינלאומית בהן הוא יוכל להפגין את כישוריו, לזכות בפרסים ולייצג אותנו בכבוד ואף להתגייס לשורות הארגון."

יותם נחשון סמנכ"ל שיווק ומייסד: "כארגון הגיימינג המוביל בישראל, אחת המטרות שהצבנו לעצמנו ב-Team Finest היא קידום גיימרים ישראלים ומתן פלטפורמה תחרותית עבור אלו שרוצים לפתח קריירה בתור גיימרים. אנו גאים להכריז על סדרת תחרויות ה-OneShot אשר מטרתה המרכזית היא סלילת הדרך של גיימרים ישראליים לתחרויות בינלאומיות, דרך איתור כישרונות בסצנה המקומית.