היוטיובר שיצר את הסוויץ' הגדול ביותר בעולם

צפו: קונסולת הנינטנדו הענקית עובדת, ונתרמה למטרה נעלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.21 - 17:14
תחילת כתבה

חשבתם פעם איך זה יהיה לשחק בנינטנדו סוויץ' ענקי? מסתבר שהיוטיובר מייקל פיק כן תהה בנושא והחליט להפוך את החלום למציאות: מייקל הוא נגר ומהנדס מוכשר במיוחד שיצר במו ידיו את "קונסולת הנינטנדו סוויץ' הגדולה בעולם".

אז איך הוא עשה זאת? מייקל בנה את המסגרת מעץ, כולל את שלטי ה-Joy Cons שאינם נשלפים במקרה הזה. על מנת לגרום לכל העסק לעבוד, דרושה קונסולת נינטנדו סוויץ' מקורית שתתחבר ותמוקם בפלטפורמות שהודפסו במדפסת תלת מימד והותאמו אישית עבור הקונסולה והשלטים שלה.

לאחר שמיקם את הקונסולה וחיבר את השלטים למקומם, הדגים מייקל כיצד הוא משחק באמצעות הלחצנים והג'וייסטיקים (שהודפסו גם הם במדפסת תלת מימד) במריו קארט ופורטנייט, ומראה כי ניתן לשחק גם עם שלט פרו קונטרולר. מסך הקונסולה הוא למעשה צג טלוויזיה ברזולוציית 4K, ולמרות שהסוויץ' לא תומך ברזולוציה שכזו בפועל, אין ספק כי מדובר בשדרוג.

אז מה הנתונים? גודל הסוויץ' הגדול בעולם הוא 76x177 ס"מ, שוקל כמעט 30 קילו, ולמעשה גדול יותר פי 650% מהנינטנדו סוויץ המקורי. לאלו שתהו האם יהיה אפשר לרכוש ממייקל את היצירה המופלאה הזו יש לנו חדשות רעות: היוטיובר הודיע כי הוא תורם את הקונסולה שהכין עבור בית החולים לילדים סיינט ג'וד. מטרה מופלאה בהחלט. צפו בסרטון המלא בערוץ היוטיוב של מייקל>>>