הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גם השנה: ליגת העל בפיפ"א 21

הקבוצות שנכנסו והפלטפורמה שבה נוכל לשחק. כל הפרטים על המוד הישראלי החדש כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.21 - 18:42
תחילת כתבה

המוד הישראלי לליגת העל בפיפ"א 21 מגיע גם השנה מטעם קבוצת פיפ"א ישראל בפייסבוק. נכון לעכשיו המוד החדש יהיה צנוע יותר ויכלול רק שש קבוצות מתוך ליגת העל: מכבי חיפה, מכבי תל אביב, הפועל באר שבע, בית"ר ירושלים, הפועל תל אביב ומכבי נתניה, כולל את נבחרת ישראל.

כמו בשנה שעברה, דירוגי השחקנים יקבעו לפי אלגוריתם שהכינו האנשים המוכשרים בקבוצת פיפ"א ישראל, שממיר את הציונים של השחקנים דרך המשחק פוטבול מנג'ר לדירוגים בפיפ"א. גם השנה תוכלו לקחת את כל אחת מששת הקבוצות הזמינות למצב הקריירה בפיפ"א 21.

ההחלטה על הקבוצות שיכללו במוד השנה נעשתה לפי רמת פופולאריות ולפי הצבעת המשתמשים בקבוצת פיפ"א ישראל בפייסבוק, אך זהו למעשה רק החלק הראשון של המוד, ומצד היוצרים נמסר כי הם עובדים במרץ על החלק השני - שישוחרר בעתיד ויכלול את שאר הקבוצות ומבנה ליגת העל.

כל הפנים של השחקנים שופצו והותאמו אישית ובנויים על בסיס מנוע המשחק של EA, והמוד כולל דגלים סמלים ובאנרים של כל הקבוצות בהתאם. גם מסכי התפריטים והטעינה הותאמו וקיבלו שיפוץ כחול-לבן המותאם לחוויה המקומית.

המוד זמין אך ורק לשחקני המחשב, ומי שמעוניין להבין מדוע גרסת הקונסולות איננה אפשרית אתם מוזמנים לקרוא את הראיון עם יוצרי המוד כאן. המוד נבדק על משחק מקורי, והוא פועל בצורה חיצונית למשחק כך שהוא לא גורם לבעיה למי שמשחק בפיפ"א אולטימייט טים.

המוד הוא חינמי לחלוטין ונעשה ללא מטרות רווח בהתנדבות מלאה של חברי הצוות, וכל זאת בתקווה שבעתיד הליגה הישראלית תיכלל גם באופן רשמי במשחקי פיפ"א של EA כפי שהיה בעבר. >>>לחצו כאן להורדת המוד<<<