צפו בטריילר: F1 2021 הוכרז

מצב קריירה, מסלולים נוספים מהליגה, וקו-אופ עם החברים. כל החידושים במשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.21 - 16:18

תגיות: f1 2021

תחילת כתבה

חברת Codemasters ו-EA מכריזות על F1 2021, הכותר החדש בסדרת המירוצים הפופולארית המבוססת על פורומולה 1. בנוסף לטריילר ההכרזה, אנחנו מקבלים גם פרטים נוספים על מצבי המשחק השונים ותאריך השיחרור של המשחק - ה-16.7 השנה. צפו בטריילר ההכרזה>>>

F1 2021 יכלול השנה שלושה מסלולים חדשים אשר יהיו כלולים השנה גם בליגת פורמולה 1 במציאות: עיירת פורטימאו שבפורטוגל, אימולה שבצפון איטליה, וג'דה שבערב הסעודית. השנה המשחק יכלול לראשונה גם קמפיין לשחק יחיד בשם "Breaking Point" שם יכנסו השחקנים לנעליו של נהג מירוצים ויחוו את המסע שלו החל מפורמולה 2 ועד לפורמולה 1.

גם מצב הקריירה מקבל שיפוצים נרחבים, ולראשונה המשחק יתמוך בקו-אופ מקומי או ברשת בין שני שחקנים, כך שלמעשה השחקנים יוכלו להתחרות מול חברים ברשת, או לשחק יחדיו - כאשר שחקן אחד מתפקד בתור עזרי הנהיגה.

במהלך החודשים האחרונים רכשה חברת EA את חברת Codemasters, שמפתחת את הכותר. חברת 2K הייתה למעשה באמצע תהליך הרכישה של Codemasters תמורת 970 מיליון דולר, רק שאז נכנסה EA לתמונה והעלתה את ההצעה ל-1.2 מיליארד דולר וביצעה מחטף.

למרות שבחברה מחזיקים בזכויות של כותר כמו "ניד פור ספיד, הרכישה של Codemasters סימנה לחברה עוד יעד מכיוון וב-EA מעוניינים היו להכנס לז'אנר משחקי המירוצים בגיימינג. המתחרות העיקריות של EA בעולם המירוצים הן סוני, עם סדרת Gran Turismo ומיקרוסופט עם Forza - כאשר שני המותגים הללו נחשבים בלעדיים לקונסולות הפלייסטיישן והאקס בוקס, בהתאמה.

F1 2021 ישוחרר ב-16.7 למחשב האישי ולקונוסלות הפלייסטיישן והאקס בוקס. שחקני קונסולות הדור הקודם שירכשו את המשחק יזכו לשידרוג חינמי עבור קונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S - בנוסף לזמני טעינה מהירים יותר ושיפוצים גרפיים נרחבים.