נאפולי חתמה על חוזה בלעדי עם קונאמי

המועדון האיטלקי נטש את פיפ"א לטובת פרו אבולושן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.21 - 13:05
תחילת כתבה

חברת קונאמי הכריזה ברשת הטוויטר כי היא חתמה על הסכם שותפות עם אחד מהמועדונים המצליחים ביותר בליגה האיטלקית - נאפולי. הקבוצה תיכלל באחד העדכונים הקרובים של פרו אבולושן 2021, אך החל משנת 2022 השותפות תהפוך לבלעדית וקונאמי היא זו שתחזיק ברשיונות המלאים של המועדון.

משמעות החוזה היא שחברת EA תאבד את הזכויות עבור נאפולי, והחל מפיפ"א 22 המועדון ישנה את שמו הרשמי ויהפוך לעוד "קבוצה מומצאת". קונאמי תהיה זו שתוכל לכלול במשחק שלה את הסמלים, המדים וסריקות הפנים המדוייקות של המועדון האיטלקי, והיא הכריזה כי החל מהראשון ליולי יכלל גם מתחם אימונים חדש במשחק -  “SSC Napoli KONAMI Training Center”. צפו בטריילר ההכרזה בנגן שלמעלה>>>

בשנה שעברה אינטר ומילאן נטשו את קונאמי לטובת EA ופיפ"א, אך הענקית היפנית הצליחה לרתום לשורותיה את רומא ושנה לפני כן את יובנטוס. החל משנה הבאה המותג פרו אבולושן יעבור שידרוג מאסיבי מכיוון והמשחק יעבור למנוע משחק חדש - Unreal של חברת אפיק, המפתחת של פורטנייט.

החל מפרו אבולושן 2014 הכותר רץ על מנוע Fox הפנימי של קונאמי, בזמן ש-Unreal נחשב למנוע פתוח שכולם יכולים לרכוש רישיון לשימוש בו. המעבר למנוע משחק חדש יפתח לא מעט אפשרויות עבור פרו אבולושן, שמצופה לספק חוויית משחק שונה מהותית ממה שהשחקנים קיבלו במהלך השנים האחרונות.