קול אוף דיוטי החדש נבנה במיוחד לדור הבא

אקטיוויז'ן מאשרת: חברת Sledgehammer היא המפתחת של הכותר, וישולב עם משחק הבאטל רויאל Warzone

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.21 - 15:32
תחילת כתבה

קול אוף דיוטי הוא אחד מהכותרים שמגיעים אלינו כל שנה, ובזמן שבאקטיוויז'ן נהנים מההצלחה המאסיבית של משחק הבאטל רויאל Warzone ומקהילת שחקנים שעדיין משחקת ב-Cold War ואפילו Modern Warfare - בחברה לא ממהרים לחשוף מידע מידע על כותר חדש בסדרה.

לאחר מספר חודשים בהם מסתובבות ברשת שמועות שטוענות כי המשחק הבא בסדרה יחזור לתקופת מלחמת העולם השנייה, או כאלה שרומזות כי המשחק כלל לא ישוחרר השנה עקב קשיים בפיתוח, אנחנו מקבלים סוף סוף הודעה רשמית מצד אקטיוויז'ן.

במהלך ישיבת סיכום רבעון עם המשקיעים של החברה, הכריז מנהל התפעול הראשי של אקטיוויז'ן, דניאל אלגרה, על הכותר החדש וציין כי תהליך הפיתוח עומד בכל הזמנים וצפוי לצאת במהלך הסתיו כמו בכל שנה: "אנו מתרגשים לקראת ההשקה של קול אוף דיוטי השנה. את המשחק השנה מפתחת Sledgehammer Games והוא מתקדם בהתאם ללוחות הזמנים".

"אנו בונים את החוויה במיוחד עבור הדור הבא, והוא יכלול קמפיין לשחקן יחיד, מולטיפלייר ומצבי קו-אופ שונים שישולבו עם 'המערכת האקולוגית' של קול אוף דיוטי. אנו נחשוף פרטים נוספים בקרוב".

ההכרזה של אקטיוויז'ן מאשרת את הידיעות שטענו שאת הכותר החדש תפתח Sledgehammer Games, וכעת נותר להמתין ולראות האם גם שאר הדיווח תואם למציאות, והאם קול אוף דיוטי החדש אכן יחזור לתקופת מלחמת העולם השנייה ויקבל את השם WW2: Vanguard. 

Sledgehammer היא אחת משלושת המפתחות של קול אוף דיוטי והייתה אחראית הפיתוח של Modern Warfare 3, Advanced Warfare, Black Ops Cold War, Modern Warfare 2019 וכמובן WWII - המשחק הראשון בסדרה שמתקיים בזמן מלחמת העולם השנייה.

לפי מה שדניאל מציין, המשחק החדש נבנה כולו במיוחד עבור הדור החדש, אך לא צויין האם יהיה בלעדי לקונסולות החדשות, וסביר להניח שאקטיוויז'ן לא תדלג על קהל השחקנים שעדיין לא שידרג לדור הבא.

נראה שגם הכותר החדש ישולב עם משחק הבאטל רויאל Warzone, ממש כמו ש-Cold War שולב - והמשחקים יחלקו למעשה את אותם כלי הנשק והאלמנטים השונים, בנוסף לאותו ה-Battle Pass.