הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פתחו יומנים: EA PLAY יתקיים ב-22 ביולי

הצצה ראשונה לכל הכותרים החדשים. למה אפשר לצפות?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.21 - 17:51

תגיות: ea play

תחילת כתבה

החל משנת 2018 חברת EA התחילה לדלג על כנסי E3 - מכנסי הגיימינג הגדולים ביותר בעולם בו נחשפות כל שנה כל החדשות הכי חמות והעדכונים הכי גדולים בתעשייה. ענקית הגיימינג החליטה שהיא לא מעוניינת לחלוק את אור הזרקורים עם מפתחות אחרות, והחליטו בצעד דרמטי על הקמת אירוע משלהם: EA PLAY, שיתקיים השנה ב-22 ביולי.

החברה לא הכריזה על לוחות זמנים ומה מתוכנן לאירוע, אך סביר מאוד להניח שכמו בכל שנה אנו נקבל הצצה אל משחקי הספורט השנתיים כמו פיפ"א או מאדן NFL 22 וכותרים נוספים שנמצאים בפיתוח ועתידים להשתחרר במהלך השנה הקרובה, כמו משחק הגולף PGA Tour או משחק ההרפתקאות Lost In Random.

אחד המשחקים לו שחקנים הכי מצפים השנה מצד EA הוא הכותר השישי בסדרת משחקי היריות "באטלפילד", כאשר לא מעט שמועות ברשת רומזות כי שחקנים יקבלו טעימה ראשונית עוד לפני קיום הכנס עצמו, וייחשף לראשונה במהלך חודש יוני.

השנה כנס E3 יתקיים ב-12-15 ליולי ושבוע לאחר מכן יתקיים כנס EA PLAY, כאמור, ב-22 ליולי. זו למעשה תהיה השנה הראשונה בה EA PLAY יתקיים רק לאחר E3, כאשר בשנים שעברו EA קיימה את האירועים שלה שתאריך הצמוד ל-E3.

חברת EA לא שיחררה פרטים נוספים, אך סביר להניח כי נלמד על התכניות שלה במהלך החודשיים הקרובים, או במהלך חודש יוני במידה ואכן יתקיים אירוע החשיפה לבאטלפילד 6.