הודלף: מי הכוכב המפתיע על עטיפת NBA 2K22?

התעלומה השנתית של המשחק המוכר נחשפה בפורומים של רדיט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.21 - 14:00

תגיות: NBA 2K22

תחילת כתבה

דיונים סביב הסוגיה של "מי יככב על עטיפת משחקי פיפ"א ו-2K" מתקיימת בכל שנה ככל שאנו מתקרבים למועד ההשקה של המשחקים, והיא יוצרת לא מעט רעש ועניין ברשתות החברתיות ובפורומים ברשת. בזמן שכנס E3 מעבר לפינה ואמור לספק לנו הצצה ראשונית למשחק החדש, נראה שנחשף השחקן שיככב על עטיפת המשחק NBA 2K22.

פוסט שהתפרסם בפורום הגיימינג של רדיט על ידי המשתמש swine_flu_greg במהלך הימים האחרונים מספק מספר ידיעות הקשורות לחברת 2K ולהכרזות שלה במהלך כנס E3 השנה. לפי greg, על עטיפת NBA 2K22 יככב לא פחות מדירק נוביצקי, אגדת העבר של דאלאס מאבריקס. לא נמסר האם הוא יככב על עטיפת המשחק הרגילה או על גרסת ה-Legends, אך בהתחשב בעובדה שדירק הוא שחקן עבר, נראה שהאופציה השנייה היא הריאלית מבין השתיים.

greg מציין כי ההדלפה הגיעה ישירות ממקור מתוך חברת 2K, אך צריכה להלקח בערבון מוגבל מכיוון ולא ניתן לאשר אותה ישירות מול המפתחת. כתב הבלומברג, ג'ייסון שריאר, התייחס גם הוא להדלפה ודיווח עליה, מה שמעניק לה מעט יותר משקל.

חברת 2K צפוייה להפגין נוכחות בכנס E3 ב-12ליוני, והשחקנים צמאים לראות אם וכיצד המשחק ישתדרג לכבוד קונסולות הדור החדש, ואילו שיפורים יתווספו למשחקיות ולשאר מצבי המשחק של המותג. NBA 2K22 צפוי לצאת בספטמבר הקרוב לדור הקונסולות החדש - הפלייסטיישן 5, האקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ', ולדור הקונסולות הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן.