קריירת האונליין תשודרג? הרמז שנתנה פיפ"א

מודעת דרושים שפרסמה EA מעניקה תקווה מחודשת לשחקנים עבור מצב המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.21 - 13:37

תגיות: EAפיפא

תחילת כתבה

במהלך השנים האחרונות חברת EA די הזניחה את כל מצבי המשחק שלה בפיפ"א והשקיעה בעיקר במצב האולטימייט טים, ואם יש מצב משחק אחד ששחקנים היו שמחים לראות מקבל יותר יחס זהו מצב הקריירה של הסדרה. כעת קהילת פיפ"א מקבלת תקווה מחודשת כאשר השחקנים שמים לב להצעת עבודה חדשה שפרסמה חברת EA, שזרקה רמז על חידושים מסקרנים למצב הקריירה השנה.

הצעת העבודה שפורסמה באתר החברה חיפשה אחר מפתח תכנה מקוון, ותחילה נכתב כי אחד מתחומי האחריות של התפקיד יהיו לפקח על "מצב קריירה מקוון" - מה שמרמז על כך שהשחקנים יוכלו לשחק ברשת ביחד וכנגד חברים במצב הקריירה - מה שלא קיים כעת בפיפ"א. חלק נוסף מהגדרת התפקיד כולל בניית ארכיטקטורת רשת שלמה ולדאוג לתחזוקה ופתירת תקלות באופן שוטף, מה שמרמז לנו ש-EA מתכננת מערכת אונליין חדשה לחלוטין שאינה בהכרח קשורה למצב האולטימייט טים.

חשוב לציין שנכון לכתיבת שורות אלו, שורת הטקסט במודעת הדרושים המתייחסת ספציפית למצב הקריירה נמחקה לאחר שששחקנים הבחינו בה ושיתפו אותה ברשתות החברתיות, ו-EA ככל הנראה הסירה אותה על מנת לא לחשוף את התכנונים בשלב מוקדם. תוכלו לקרוא את מודעת הדרושים העדכנית בלחיצה כאן.

במידה והידיעה תתגלה כנכונה, סביר להניח כי לא נקבל כבר השנה את מצב האונליין בקריירה של פיפ"א 22 מכיוון והמשחק בתהליכי פיתוח מאוד מתקדמים וצפוי להשתחרר עוד כארבעה חודשים, במהלך חודש אוקטובר. EA תקיים את כנס EA Play השנתי ב-22 ליולי, שם היא תחשוף פרטים חדשים על המשחק ביחד עם כותרים נוספים שצפויים להשתחרר במהלך השנה הקרובה.