הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Contra: המשחק קלאסי חוזר לחיינו

שיתוף פעולה של קונאמי עם מפתחת CoD Mobile

ניר אימבר
ניר אימבר  29.06.21 - 12:43
תחילת כתבה

Contra מבית קונאמי מתכנן קאמבק אחרי כ-30 שנה, הפעם על מכשירי המובייל שלנו.
ההגדרה של זמן בעולם הגיימינג היא בעייתית, טרנדים משתנים ללא ערף. "דור" יכול להיחשב כ-5 שנים ועשור בתעשייה מרגיש כמו מאה קודמת. לגיימרים אשר נמצאים כבר אחרי גילאי ה-30 זכור שם קלאסי בזיכרונם בשנים של סוף שנות ה-80 ותחילת ה-90,  השם הוא Contra. לאלו שזוכרים סדרה זו, עבדכם הנאמן והמזדקן מצדיע לכם.
ההכרזה מקונאמי מגיעה דיי בהפתעה. בשנים האחרונות החברה היפנית מכוונת את שירותיה יותר למשחקי מובייל חינמיים ומכונות הפצ'ינקו ופחות לרשימת המשחקים המפוארת שיש תחתיה.
הפעם מסתבר כי אולפני Timi, חברת הבת של הענק הסיני Tencent ומפתחת את גרסת קול אוף דיוטי מובייל, משתפת פעולה עם מפיצת המשחקים היפנית גדי לפתח את הכותר תחת השם Contra Returns.

 

רעיון המשחק המקורי היה די פשוט. כדור הארץ נחרב על ידי גזע חייזרים. צמד גיבורים הדומים יותר מדי לסילבסטר סטאלון וארנולד שוורצנגר, נאלצים לירות בכל מה שזז ולהציל את העולם.
המשחק עצמו נשמע פשוט כמו הרבה משחקים משנים הללו אך קונטרה נחשב כאחד הכותרים היותר קשים שיש לשחק עקב היכולת להפגע פעם אחת בכל שלב.

Contra Return, מחזיר בחזרה את המשחקיות הקלאסית לעולם המובייל. גרסה זו תכלול פיצ'רים כגון איכות HD לכל הטקסטורות, התאמה אישית (כמובן) לדמויות, הנשקים וגם הוספה של יכולות סטייל RPG.
למשחק יהיו כ-200 שלבים שנבנו על ידי השראה מהגרסה הישנה ובנוסף יהיו גם מספר של מצבי משחק שונים עם מצב אונליין של עד 4 שחקנים.
הגרסה הבינלאומית של המשחק תכלול שימוש בתוכן מזיכיונות אחרים כגון החץ הירוק, שליחות קטלנית ועוד אשר יחשפו בהמשך.

קונטרה יהיה זמין על מכשירי האנדרואיד וה-iOS בתאריך ה-26 ביולי השנה.
כדי לנסות את גרסת הבטא אפשר להיכנס לחנויות האפליקציות של המכשירים ולהירשם. המשחק עצמו