חברת לנובו ואינטר מעמיקות את השותפות הטכנולוגית ביניהן

בנוסף, לנובו הופכת לנותנת חסות של הקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.21 - 15:09
תחילת כתבהלנובו ומועדון הכדורגל האיטלקי אינטר, הודיעו על שדרוג השותפות מרובת השנים שלהם ועל הצגת השם לנובו על החלק האחורי של החולצה בתלבושת האייקונית של המועדון, החל בעונת 2021/22. לנובו היא שותפה טכנולוגית גלובלית של המועדון מ-2019, ומאז היא מספקת טכנולוגיה חכמה למרכז האימונים של אינטר על שם סאנינג באפיאנו ג'נטילה ובכן במטה של המועדון.

כחלק מההסכם המשודרג לנובו תתמוך באינטר עם טכנולוגיה לאיסוף וניהול כמויות גדולות של מידע, כדי לספק תוצאות טובות יותר על המגרש. היא תעשה זאת בעזרת ציוד, החל משרתים, ניהול נתונים, אחסון והתקני שיתוף פעולה חכמים, ועד ניידים, מסכים וציוד היקפי. הטכנולוגיה החכמה יותר של לנובו תאפשר לאינטר להמיר דיגיטלית ארכיונים של מידע ונתונים היסטוריים בכדי לאפשר אליהם גישה קלה יותר.
בשנתיים האחרונות הוטמעה לנובו במועדון כשותפה הטכנולוגית הגלובלית של הקבוצה. זה כולל שילוב של שרתי קצה כדי לאפשר יעילות רבה של איסוף ועיבוד נתונים, כמו גם מחשבים, צגים והתקני שיתוף פעולה חכמים של לנובו המציעים ביצועים גבוהים יותר.

עסקת החסות הכוללת את שילוב לוגו לנובו על החולצה ממנפת את האיחוד של שני המותגים האייקוניים ואת הערכים המשותפים בהיבטים של ביצועים גבוהים וחדשנות מתמשכת. המיקום האסטרטגי של לוגו לנובו על החלק האחורי של החולצה הנחשקת בתלבושת המוכרת של הקבוצה יוביל לעלייה משמעותית בנראות המותג, כולל במשחקי הסרייה איי וגם במשחקי הגביע האיטלקי.

"מיזוג הכדורגל והטכנולוגיה חיוני כעת כדי להניע את אינטר לגבהים חדשים - מהדרך בה אנו מתקשרים עם האוהדים שלנו ועד לכלים שעומדים לרשותנו - השותפות הזו עם לנובו שוכנת בלב כל זה. אנו שמחים להעמיק את השותפות שלנו עם לנובו: יחד אנו יכולים לספק את דלק החדשנות כדי להפוך את אינטר ליותר ויותר מתקדמת טכנולוגית, עם הפנים אל העתיד", אמר אלסנדרו אנטונלו, המנכ"ל התאגידי של אינטר.

"מאז החיבור הראשוני, השותפות הטכנולוגית שלנו עם אינטר מספקת שיפורי ביצועים ממשיים. זה יותר מאשר חסות, זהו מפגש של מנטליות מנצחת המוקדש להצלחה מתמשכת על המגרש וגם מחוצה לו", אמר לוקה רוסי, נשיא קבוצת מכשירים חכמים בלנובו. "ההתמקדות בחזון נועז מאפשרת טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, ואנו להוטים להמשיך ולחזק את השותפות שלנו כדי להשיג התקדמות אמיתית בהפיכת אינטר למועדון של העתיד עבור הדור הבא של האוהדים והקהילה הרחבה יותר".

המורשת של אינטר ייחודית. מדובר במועדון הכדורגל היחיד ששייך בקביעות לצמרת הכדורגל האיטלקי מאז הקמת הליגות הרשמיות ב-1909. אינטר זכתה שלוש פעמים בגביע האלופות  ועל שמה רשומים לא פחות מ-19 תארי אליפות איטלקיים, כולל של העונה החולפת.