נחשף תאריך יציאת NBA 2K22

2K מציגה את כוכבי ה-NBA על עטיפות המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.21 - 17:39
תחילת כתבה

היום מפיצת הגיימינג, 2K Games, הודיעה על תאריך יציאת NBA 2K22 שישוחרר ב-10 בספטמבר השנה. המשחק ישוחרר עם לא פחות משישה כוכבי NBA שיככבו על מספר גרסאות המשחק. שחקן הדאלאס מבריקס, לוקה דונצ'יץ' יוביל את קווין דוראנט, דירק נוביצקי ואגדת ה-NBA, קארים עבדול ג'באר אשר יופיע על גרסת ה-75 שנה ל-NBA.

דונצ'יץ שנשאל בקשר לחדשות ועל צירופו למשחק, אמר "להיות על גרסת העטיפה הגלובלית של NBA 2K22 היא דבר מאוד מיוחד בשבילי" עוד הוסיף כי הוא "מאוד גאה לייצג את מדינתי ולכבד את הדגל הסלובני עם שימוש צבעי הדגל בעטיפה." "כדורסל נתן לי כל כך הרבה ועכשיו אני שמח להחזיר בחזרה ולעבוד ביחד עם קרן 2K השנה כדי לעזור לחיי ילדים נזקקים ברחבי העולם."

ובכן כמו בכל שנה, NBA 2K22 יציע מספר עותקים שונים למשחק, בחנויות הדיגיטליות וגם בעותקים הפיזיים.
הגרסה הסטנדרטית תעלה כ-60$ לדור הקונסולות הקודם, לנינטנדו סוויץ' ולמחשב האישי. לדור הנוכחי של הקונסולות המשחק יעלה כ-70$.

גרסת הקרוס פלטפורם תעלה כ-80$ ותיתן גישה לשתי דורות הקונסולות תחת עותק אחד, כמו כן העותק יעבוד על אקס בוקס וגם פלייסטיישן. - גרסה זו בלתי ניתנת להשגה בצורה פיזית, אלא רק דרך החנויות הדיגיטליות.

גרסת ה-75 שנה ל-NBA, תעלה 100$ לכל שלל המערכות והמחשב האישי וכוללת את תכולת שתי הגרסות הקודמות. בנוסף, שחקנים שיקנו גרסה זו יקבלו:
- 100,000 מטבע וירטואלי במשחק.
- 10,000 נקודות "MyTeam" ועוד כ-10 MyTeam Tokens.
- 10 בוסטים בשביל ה-MyCareer, שלושה קלפי MyTeam על בסיס השחקנים שיככבו על עטיפת המשחק ועוד מספר תוספות שיחשפו בהמשך.

בנוסף, 2K Games, ישחררו גרסה מיוחדת לשוק היפני עם שחקן הוושינגטון ויזארדס, רוי הצ'ימורה, שיופיע על עטיפת המשחק. הגרסה האחרונה המדוברת מיועדת רק לשוק הצפון אמריקני ותציג את אלופת ה-WNBA, קנדיס פארקר.

באשר למשחקיות של NBA 2K22, לא נוספו עוד פרטים אך ההנחה שעוד מידע ייצא ככל שנתקרב לתאריך היציאה. לפי 2K, המשחק יציע "הצגה חזותית ובינה מלאכותית של שחקנים, צוותים היסטוריים ומגוון רחב של חוויות חישוקים שלא נראו עד עכשיו"

NBA 2K22 , ישוחרר השנה ב-10 לספטמבר ה קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי בפלטפורמות סטים ו-EA PLAY וגם לקונסולת הנינטנדו סוויץ'