פיפ"א 22: נחשפו אצטדיונים חדשים השנה

הדלפה חדשה חושפת מספר אצטדיונים בפיפ"א 22

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.21 - 12:33

תגיות: eaגיימינגפיפא 22

תחילת כתבההציפייה לקראת שחרור המשחק פיפ"א 22 רק גוברת ואיתה הדלפות טריות שחשפו חלק מהאצטדיונים החדשים שיגיעו למשחק. פיפ"א עומד להשתחרר ב-1 באוקטובר השנה וככל שאנו מתקרבים למועד ההשקה זה נראה כי עוד ועוד פרטים נחשפים לגבי המשחק המצופה.

השנה, האצטדיונים עצמם נבנו בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר על המנוע החדש של המשחק כדי להגיע לתוצאה של חווית האצטדיון הריאליסטית ביותר. לאורך השנים של משחקי פיפ"א ראינו כמות גדולה של אצטדיונים מפורסמים כגון הקאמפ נואו בברצלונה, הסאן סירו במילאנו ואצטדיון וומבלי בלונדון שאירח את גמר היורו האחרון.

עכשיו לפי הדלפה אחרונה שיצאה לרשת אנחנו יכולים לאשר מספר מסוים של אצטדיונים חדשים שהתווספו למשחק. ברשימה זו אפשר למצוא את אצטדיון הדרגאו של קבוצת הכדורגל פורטו עם כ-50,000 מקומות, כמו כן את אצטדיון האור בליסבון וגם את אצטדיון בנק קליפורניה של מועדון הכדורגל לוס אנג'לס FC.

כמובן שיש מספר גבוה של אצטדיונים שעוד יחשפו בהמשך וכמו כן אלו שבטוח שנראה שוב בכותר החדש. רק לשם השוואה, בפיפ"א 21 היו כ-96 אצטדיונים שונים ותחת רישיון EA.
עוד נתון שחשוב לזכור הוא כי מלחמת הרישיונות בין EA לקונאמי רק מתחזקת כך למשל אצטדיון סלטיק פארק כנראה לא יגיע לפיפ"א השנה עקב הרישיון תחת פרו אבולושן סוקר.