הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Halo Infinite: גרסת הניסיון קרובה לשחרור

לפי גורמים ב-343, הבטא כנראה תתחיל שבוע הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.21 - 15:30
תחילת כתבהגרסת הבטא למצב המולטיפלייר ב-Halo Infinite עלולה לצאת עוד הסופ"ש אחרי הודעת בלוג של אחד ממפתחי המשחק אצל הסטודיו, 343 Industries.
לפי הרשום בבלוג, מדוויח כי החברה קרובה מאוד להוצאת הגרסה הניסיון של המשחק. גרסאות אלו נועדו כדי לבדוק את ביצועי המשחק מבחינת עומס שרתים ועוד מספרי בדיקות יציבות.

בבלוג שיצא לפני כמספר ימים נכתב כי "אנו חייבים להבטיח שעברנו את כל המשוכות הבעייתיות לפני שאנחנו מוכנים לשלוח את המשחק החוצה, למרות זאת קיבלנו אישור לומר כי גרסה טכנית של המשחק עלולה לצאת עד הסוף השבוע הקרוב".

עוד נמסר כי לפני שגרסת הבדיקות תשוחרר, 343, יקיימו אירוע קטן בשידור חי שבו יחפשו עוד פרטים לגבי המשחק. בנוסף, לפי אולפן הפיתוח, הגרסה שתצא תכלול מאות אלפי שחקנים אשר נרשמו אליה כבר במהלך החודשים האחרונים דרך שירות היילו אינסיידר.
אפשר להניח שאם הכל יעבור בשלום, עוד שחקנים יקבלו גישה לבטא. מ-343 נמסר כי "שחקנים שלא קיבלו הזמנה בפעם הראשונה, לא להתייאש כי יהיו עוד הזדמנויות לשחק בעתיד הקרוב".

גיימרים ברי מזל שהצליחו להיכנס לגרסת הניסוי, ישחקו על גרסת המבוססת על מצב המשחק לפני כמספר חודשים ולא במצבו המעודכן, כך שסביר להניח שיהיו מספר בעיות שיגיעו עם הגרסה.
כמו כן לאלו שישחקו בבטא, תהיה את היכולת לצלם את עצמם או לשתף את חבריהם עקב כך שאין שום תנאי סודיות בגרסה זו.

אחרי דחייה ארוחה במיוחד, Halo Infinite אמור לצאת לקראת סוף השנה, כנראה באזור החגים של דצמבר-ינואר. מצב המולטיפלייר של המשחק יהיה ללא תשלום בזמן שמצב העלילה יהיה תחת אקס בוקס גיים פאס ופלטפורמת סטים.