הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האם PUBG עובר לשירות חינמי?

לפי ההדלפה: ההחלטה באולפן הפיתוח תתקבל בימים הקרובים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.21 - 16:17

תגיות: PUBGגיימינג

תחילת כתבה

פיפ"א 23, eFootball, מצב המקוון של היילו החדש ועוד מספר לא קטן של משחקים אשר עוברים למתן שירות ללא תשלום. הטרנד שהתחיל עם פורטנייט, אייפקס לג'נדס ו-Warzone ממשיך עכשיו כנראה עם PUBG.

לפי הדלפה חדשה מ-PlayerIGN (אין קשר לאתר החדשות), אחד המקורות היותר אמיניים בקהילת PUBG, חשף כי מפתחת המשחק, PUBG Corporation רוצה להפוך את המשחק לחינמי בחודשים הקרובים.


לפי דברי המשתמש, מפתחי החברה רצו לעבור לשירות ללא תשלום כבר בשנת 2019, למרות זאת עקב ביקורת השחקנים באותה שנה, לא ראו ראשי החברה סיבה לעבוד למודל זה.
היום נראה כי PUBG Corp מתכוונים לתת למודל זה עוד ניסיון.  לפי ההדלפה בחודשים הקרובים אמור להתקיים אירוע שיציע את PUBG בחינם לשבוע שלם. כאמור כמו לפני שנתיים, תגובת השחקנים למודל זה תהווה חלק גדול מהחלטת החברה עם ללכת עם המודל החינמי לתמיד.

נציין כי זה לא הניסיון הראשון של החברה ללכת במודל החינמי. במהלך מגפת הקורונה בתחילת 2020, שוחררה גרסה בשם PUBG Lite, שמטרתה הייתה לתת לשחקנים עם מחשבים חלשים יחסית לשחק ב-PUBG עם גרפיקה ודרישות יותר קלילות להרצה.

גרסה זו נסגרה במהלך חודש מאי השנה עקב "זמנים קשים תחת משבר הקורונה", אחת ההנחות הייתה כי בשנת הקורונה תעשיית הגיימינג חוותה עליה בפופולריות וכמו כן גם בצד הכספי, מפתחי המשחק ראו גרסה זו כאובדן כספי.
כמובן שזו הנחה שרירותית כך שלא בטוח שיש אמת בה אבל כסף הוא גורם משמעותי לשינויים בקבלת ההחלטות בעולם הגיימינג.