הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוטבול מנג'ר 22 לא ישוחרר השנה לפלייסטיישן?

השקט התעשייתי בין החברות משאיר את עתיד יציאת המשחק בספק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.21 - 12:05
תחילת כתבהלאורך השנים, סדרת משחקי ניהול הכדורגל, פוטבול מנג'ר הוותיקה שוחקה בבלעדיות על המחשב האישי מאז 1992. שנה שעברה החזירה מפתחת המותג, Sport Interactive, את סימולציית הכדורגל לקונסולות האקס בוקס, בפעם הראשונה מאז 2008.
בנוסף לאקסבוקס,  מכשירי הפלייסטיישן PSP וויטה גם קיבלו את גרסה רזה של המשחק המלא אך מסיבה לא ידועה קונסולות ה-PS4 ו-PS5 לא קיבלו תמיכה דומה ועדיין לא ידוע אם גם השנה פוטבול מנג'ר 2022 ידלג על קונסולות סוני.

כאמור, שום מידע לא אושר רשמית  בנוגע לשאלה האם משתמשי סוני יקבלו את האפשרות השנה ולאורך השקט התעשייתי משני הצדדים, זה נראה שגם השנה בספק שיגיע. שנה שעברה המנהל הראשי בספורט אינטראקטיב  מיילס ג'ייקובסון, הבהיר מדוע שחקני הפלייסטיישן לא יקבלו גרסה למשחק על הקונסולה המועדפת עליהם.

לפי ג'ייקובסון, "החברים שלנו באקס בוקס ביקשו שנחזור לקונסולה במשך שנים. בסוף גם פוטבול מנג'ר 19 ו-20 מצאו את עצמם בשירות ה-Game Pass של מיקרוסופט במחזור הנוכחי. עכשיו גם פוטבול מנג'ר 21 יהיה נוכח בשירות. סוני לא ביקשו מאיתנו".

נציין כי ההודעה של מיילס יצאה לאור כמעט לפני שנה ועדיין לא קיבלנו שום תגובה מסוני או מסגה. כמו כמעט בכל שנה, משחקי המנג'ר משוחררים בחודשי אוקטובר-נובמבר כך שככל שאנו מתקרבים למועד היציאה,  זה נראה פחות ופחות ריאלי שהכותר השנה יגיע לקונסולות הפלייסטיישן.

חזרתו של פוטבול מנג'ר לקונסולות הפתיעה רבים לטובה והיא מסמלת את התרחבותה של Sports Intreractive עם הניסיונות שלה להגיע לקהלי יעד חדשים.  מעבר לגרסאות פשוטות יותר למובייל, וגרסאות שכשלו לקונסולות לפניי מספר שנים, עד היום המשחק היה זמין בעיקר לשחקני פלטפורמת סטים על המחשב האישי.
בשנתיים האחרונות המשחק החל להגיע גם לקונסולת הנינטנדו סוויץ', והשנה הוא שוחרר גם בפלטפורמת Epic Games Store, ואפילו חולק בחינם לזמן מוגבל.