הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: טריילר משחקיות רשמי לפיפ"א 22

עוד וידאו מ-EA כדי להגביר את ההייפ לפני שחרור המשחק

ניר אימבר
ניר אימבר  30.07.21 - 12:20

תגיות: ea sportsגיימינגפיפ

חברת EA שחררה סוף סוף טריילר שמציג לנו את פיפ"א 22 במלוא תפארתו, עם וידאו חדש שמראה לנו את המשחקיות החדשה בדור הבא של משחקי פיפ"א.
מפיצת הענק מתכננת לעלות על ציפיות מעריצי המשחק עם שלל תכנים חדשים  שהוטמעו השנה במשחק שרובם סביב הנושא של אנימציה ותנועה מציאותית של השחקנים הווירטואליים.

במהלך החודש האחרון צפינו במספר סרטוני "טריילרים" על פיפ"א אך מעט מאוד סרטונים שהראו לנו את המשחקיות כפי שהיא תהיה במהלך המשחק עצמו. בזמן אירוע ה- EA Play Live, שוב הראו לנו עובדי EA רק הצצה קצרה, עכשיו אנו מקבלים עוד הצצה קצרה למשחקיות החדשה שהבטיחו ב-EA.

הסרטון עצמו מלווה בקריין אשר עובר על כל הפיצ'רים החדשים שנוספו לטכנולוגיה החדשה בשם HyperMotion Technology, המקליטה את תנועות השחקנים בצורה המדויקת ביותר למציאות על מנת לתת לשחקני פיפ"א את החוויה האמיתית ביותר שניתן לקבל.

מאחורי הטכנולוגיה המדוברת נמצאות מערכת לכידת התנועה 11v11 והבינה מלאכותית: ML-Flow שפותחו על ידי מפתחי EA. 
מערכת זו מנתחת את 22 השחקנים שנמצאים על המגרש ומצלמת בקצב של 8.7 מיליון פריימים בשנייה כדי להשיג את אנימציית הגוף האמיתית ביותר. המשמעות היא שטכנולוגיה זו נותנת את האפשרות לסרוק כ-4000 אנימציות תנועה השוקות לכדורגל.

עם הטמעת טכנולוגיה זו, התווספו לא מעט שינויים בשלל תחומי המשחקיות, ה-AI יהיה יותר טקטי עם אינטליגנציה חכמה יותר מדורות הקודמים.  במהלך רגעי התקפה על המגרש, השחקנים יוכלו לקבל פי 6 יותר החלטות בכל זמן נתון עם מודעות רמה לסביבתם.

בגזרת ההגנה הבינה המלאכותית החדשה נותנת לשחקני ההגנה יכולת לעבוד בצורה יותר חכמה וטקטית.
שינויים נוספים הם בתנועת השחקנים האינדיבידואלים כגון קרבות אוויריים שהטכנולוגיה החדשה משפרת את אנימציית ותגובת השחקן בזמן שהוא באוויר, כמו וכן שחקנים שנעים ללא כדור יבצעו ומספר פעולות כדי להשתחרר משחקן יריב, לסמל איפה הוא רוצה את הכדור ועוד שיפורים קטנים.

השנה המשחק ישוחרר ב-1 באוקטובר  עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'
למשחק יהיו שתי גרסאות במחירים שונים, הגרסה הסטנדרטית תעלה כ-60$ על כל המערכות חוץ מהסוויץ' ששם יעלה העותק כ-45$. גרסת האולטימייט תעלה 90$ ותגיע עם מספר פיצ'רים מיוחדים כמו בכל שנה.