צפו: טריילר לעונה החמישית ב-Warzone

בנוסף נחשף שם הכותר בא בסדרת COD

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.21 - 14:27
תחילת כתבההעונה החמישית למשחקי קול אוף דיוטי תתחיל בשבוע הבא לפי הכרזת אקטיוויז'ן ותצא ב-12 באוגוסט. העדכון החדש יכול על קול אוף דיוטי Black Ops Cold War ו-Warzone.
הלילה נחשף הטריילר באורך שתי דקות בו נראית הדמות החדשה פורצת למחשב שנמצא בתחנת חיזוי מזג אוויר, ומעלה אות רדיו מסוים, שברגע שהופעל, השתלט על  מוח החיילים  והפך אותם אחד נגד השני.

כמו במהלך כל עונה, תמיד יש מידע חדש שהצליח לדלוף לרשת, משתמש בשים נאניקוס כבר הדליף השבוע כי נראה כי הפעם החליטו לכוון את התוכן על עיצוב סביבה יפני עם דמות חדשה שתצטרף למשחק.

בנוסף עוד דווח כי מצב המשחק זומבים אאוטברייק יקבל אזור חדש בשם Weather Station, כמו כן גם תתווסף מפה חדשה למצב המולטיפלייר בשם Summit. עוד נציין כי למרות שלא יצא מידע חדש עם הטריילר, אקטוויז'ן תפרט בהמשך השבוע על התוכן המיועד לעונה החדשה.

בנוסף לעונה החדשה, הכותר החדש של קול אוף דיוטי תחת פיתוח Sledgehammer Games, מתקרב אלינו במהירות ולפי הדיווחים אמור לצאת בנובמבר. השם המיועד הוא Call Of Duty Vanguard, וכבר מעריצים אדוקים של החברה עלו על רמז מסקרן מאוד בטריילר שנחשף בכלל לעונה החמישית לשני משחקים שונים לחלוטין.

בפוסטר שנחשף עם העדכון לעונה החדשה, אפשר לראות את הדמות החדשה ומאחוריה כתוב טקסט ביפנית, פעולה פשוטה של להעביר את הטקסט לתרגום לאנגלית ומקבלים - "Vanguard is coming", שסופית מאשר את שם הכותר אחרי שמועות שונות שרצו לאורך החודשים האחרונים, מישהו זוכר את השם סליפסטרים?

קול אוף דיוטי Vanguard צפוי להיחשף במלואו במהלך הצגת העונה החמישית של קול אוף דיוטי שכאמור תצא ב-12 לאוגוסט.