הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תקשיבו למסי: סרטון משחקיות רשמי ל-eFootball

האם השינויים יספיקו כדי לתת פייט לפיפא?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.08.21 - 14:11

קונאמי מספקת לנו טעימה לקראת מה שמחכה לשחקנים בדור הבא, ושחררה טריילר שחושף את את משחקיות eFootball בצורה מפורטת ומרשימה למדי. הטריילר נחשף היום בכנס ה-Gamescom השנתי.

נציין כי כבר eFootball נחשף רשמית כבר בחודש יולי ועורר סקרנות רבה עם ההכרזה כי המשחק יהיה חינם להורדה כדי להתחרות בענק כמו פיפ"א 22 ובניסיון לבסס את עצמם מחדש כאחד המשחקים הפופולריים ביותר בשוק.

הטריילר מתחיל עם הודעה קצרה ממסי ויש אחריו עוד הסבר על משחקיות המשחק המשתנית ואחת שתמשיך גם לאורך זמן. להלן רשימה של נקודות המפתח שיש לקחת מווידאו קליפ זה:

שליטת כדור - שינויים מעניינים ביכולת שליטת הכדור של השחקן, פעולות יותר מגוונות וגם אפשרות לעשות אותן עם קצת יותר רגש ויותר דיוק.
שחקני ה-PS5 יוכלו להרגיש את שליטת הכדור בשלט הפלייסטיישן עם יכולות ה- Haptic Feedback ו-Adaptive Trigger Functions.

מצבי אחד על אחד - כל מצב זה לא יהיה דומה לקודם עם יותר חופש לשליטה של השחקן על הכדור ועל המצב מה שהופך כל 1 על 1 למשחק מוחות מעניין.
לפי הוידאו, שחקני הכדורגל, אנדרס אינייסטה וג'רארד פיקה עזרו לשפר את מערכת ה-1 על 1 על מנת לתת את הדיוק המושלם בכל מצב וגם לעזור למערכת לחשב אותו בצורה המציאותית ביותר.

יכולות הגנתיות - נוספו עוד אפשרות להגן עם מערכת יותר אמיתית לעצירת מסירות או בעיטות ובנוסף היכולת לחזות לאן השחקן או הכדור ינוע. בנוסף שיפרו את המאבקים הפיזיים בין השחקנים, שוב כדי לשפר את המשחקיות וגם את המציאותיות.

הוידאו עצמו נכנס לפרטים בכל אחד מהפיצ'רים האחדים שנוספו השנה כמו מערכת צילום חדשה שעוקבת אחרי השחקן, יכולות ה-AI של המחשב פותחה מחדש ואמורה לספק חווית משחקים פחות "טפשית" ועוד שיפורים שונים.

האם eFootball יכול לתת תחרות השנה לפיפ"א 22, האמנם עם כמות השינויים השנה בפיפ"א זה הולך להיות אתגר רציני  עבור eFootball להתחרות ולמשוך אליו שחקנים חדשים.