הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוני: "הצצה לעתיד ה-PlayStation 5 השבוע"

שנה שעברה קיבלנו PS5, מה יהיה השנה?

ניר אימבר
ניר אימבר  05.09.21 - 17:39
תחילת כתבהענקית הטכנולוגיה, סוני תפתח בערב יום חמישי את אירוע ה-PS Showcase שלה שבו תציג את משחקי החברה ושאר החידושים לסוף השנה הזו וכמובן שנת 2022.
האירוע יתקיים בשעה 23:00 בלילה שעון ישראל ויהיה זמין לצפייה דרך פלטפורמות יוטיוב וטוויץ' וכמו כן גם באתר החברה. בנוסף האירוע מתוכנן להיות באורך של כ-40 דקות.

לפי דיווח סוני בבלוג הפלייסטיישן., מפתחים מאולפני צד ראשון ושלישי כמו:  Sucker Punk, Guerilla Games ו-Naughty Dog, יגיעו כדי לדון ולחשוף מידע על הפרויקטים שלהם.
 האירוע בשבוע הבא הוא חלון הראווה הראשון של פלייסטיישן מזה כמעט שנה. כזכור האירוע הקודם של החברה בשנה שעברה היה המקום שבו חשפה סוני רשמית את פלייסטיישן 5.

סוני לא חשפה פרטים ספציפיים על מה שיוצג במהלך האירוע של פלייסטיישן, אך הציפייה היא פרטים חדש על משחק God of War החדש,  כמובן שעדכונים בקשר ל-Horizon Forbidden West  וה-180 מעלות שהחברה עשתה אחרי הביקורת החריפה שקיבלה על עדכון המשחק לדור הבא.
בנוסף יש סיכוי שנקבל עוד הצצה ל-Gran Turismo 7, שנדחה לשנה הבאה, כמו כן מידע חדש לגבי Final Fantasay 16 והמשחק החדש והמסקרן Forspoken.

נושא אחד שסוני החליטה לתת עליו את הדגש וכן לצאת עם הודעה הוא נושא המציאות המדומה החדשה של החברה. סוני הודיעה כי לא תחשוף את הדור הבא של טכנולוגיית המציאות מדומה שלה.
למרות שכבר ידוע על כך שה-PSVR2 נמצא תחת פיתוח, נראה כי ההחלטה בחברה היא לא לחשוף פרטים לגבי המפרט או לגבי הכותרים שיצאו אחרי ההשקה של הערכה החדשה.

כאמור, אירוע ה-PlayStation Showcase 2021 ישודר ביוטיוב ובטוויץ' ביום חמישי הבא, ה-9 בסמפטמבר בשעה 23:00 שעון ישראל. כדאי לצפות, יהיה מעניין זה בטוח.