הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קבוצת הכדורגל שנרכשה על ידי ריאן ריינולדס תהיה בפיפ"א 22

תכירו את מועדון הכדורגל רקסהאם.

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.21 - 12:58

תגיות: EA SPORTSגיימינגפיפ

Wrexham AFC, קבוצת כדורגל שנרכשה על צמד שחקני הקולנוע ריאן ריינולדס ורוב מקלנהני בשנת 2021, תהיה זמינה ב- FIFA 22 כאחד המועדונים הרשומים תחת קטגוריית "שאר העולם". הנתון המפתיע הוא שנכון לעכשיו, Wrexham FC משחקת בליגה החמישית בליגה האנגלית, תהיה המועדון היחיד בבריטניה שייכלל במשחק ללא ליגה.

Wrexham AFC, שנוסדה בסוף המאה ה -19, היא אחת מקבוצות הכדורגל הוותיקות בהיסטוריה. באופן ספציפי, אנו מדברים על קבוצת הכדורגל השלישית הכי וותיקה בעולם, אם כי ההיסטוריה שלהם לא בהכרח מסומנת בתארים או הצטיינות יתרה. מספר שמועות מחודש יוני הצביעו על כך שהמועדון יהיה נוכח ב-FIFA 22, אך העובדה שמדובר בקבוצה מהליגה החמישית גרמה למעט אנשים להאמין באמת באפשרות זו.

כמובן שאלו המכירים את הסיפור על השתלטות וורקסהם על ידי השחקנים ההוליוודיים ריאן ריינולדס ורוב מקלנהני בשנת 2020, כבר מבינים למה הקבוצה אכן במשחק, כסף.  ואולי קצת קשרים, ריינולדס, שמשחק את דדפול ו-Freeguy, הוא מוונקובר קנדה, העיר בה מפותחת פיפ"א. עם נראות רבה יותר, מי יודע אם Wrexham AFC לא תזכה לאוהדים ולרלוונטיות יותר בזירה האירופית?

פיפ"א 22 ישוחרר ב-1 באוקטובר עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'.