הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האם הדלפה אצל נבידיה חשפה את משחקי 2022?

Nvidia מאשרת שרשימת Geforce Now שהודלפה אמיתית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.21 - 13:34
תחילת כתבהשירות הזרמת המשחקים של ענקית הטכנולוגיה נבידיה, ששמו Geforce Now, ממשיך לספק כותרות. השירות מאפשר להזרים משחקים למחשבי Windows, מחשבי אפל, מכשירי אנדרואיד ולמכשיר ה-Nvidia Shield של החברה.
לפי הדיווח, בפוסט חדש שיצא ממפתח בשם איגור, נראה כי המפתח הצליח להיכנס לשרתי המידע של החברה ולהוציא משם רשימה מעניינת של תכנים אשר יגיעו בעתיד לשירות הג'יפורס NOW.

ברשימה עצמה אפשר למצוא משחקים שעדיין לא נחשפו בצורה רשמית כגון: חידוש ל-Bioshock,  טרילוגיית חידושים למשחקי GTA, קרייסיס 4, Gears of War 6, ו-God of war שיגיע למחשב האישי.
Nvidia כבר אישרה כי רשימת המשחקים משרת הנותנים של Geforce Now שהודלפה היא אמיתית, אך טוענת שהמשחקים בה הם "ספקולטיביים" בינתיים.

מהחברה נמסר כי "בחברה מודעים לרשימת המשחקים שהופצה ברחבי הרשת. רשימה זו משומשת כדי למעקבים פנימיים ובדיקות מסוימות. הכללה ברשימה אינה אישור או הכרזה על משחק כלשהו."

רשימת המשחקים שהודלפה:
God of War, Returnal and Demon’s Souls for PC
GTA3, Vice City and San Andreas remasters
Unannounced Xbox projects (via codename)
“Fight for Middle-Earth” and “Injustice 3: Gods Will Fall”
Human: Fall Flat 2
Total War 9
Helldivers 2
Halo 5: Guardians for PC
Crash Team Racing Nitro-Fueled for PC
“BioShock 2022”
Final Fantasy VII Remake for PC
Bayonetta 3 for PC
Crysis 4
Kingdom Hearts 4

כמה נקודות מעניינות, אנו יודעים שלענקית הגרפיקה ל-Nvidia יש גישה למשחקים הרבה לפני שהם יוצאים - ואנו יודעים שסוני במיוחד ביצעה פעולות בחודשים האחרונים על משחקי פלייסטיישן במחשב האישי. בניגוד לרוב הכותרים ברשימה, God of War מופיע במיוחד להוצאה ב- Steam. משחקי PS5 Returnal ו- Demon's Souls גם הם ברשימה, למשל, אך בניגוד ל- God of War הם אינם מיוחסים לפלטפורמת הפצה.

בגדול תמיד כדאי לקחת סיפורים כאלה בערבון מוגבל. כל שם ברשימה זו יעלה את הציפיות אצל המעריצים הקשורים לאותו כותר וחבל שזה יעורר תקוות שווא, ואם משחקים כמו Half-life, God of war ו-Dark Souls ברשימה,  יהיה מאוד קשה להילחם בהייפ.