הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוי אקטוויז'ן: תוך 48 שעות נמצאו צי'טרים ב-Vanguard

לקנות בהזמנה מוקדמת כדי לרמות במשחק שלא יצא

ניר אימבר
ניר אימבר  19.09.21 - 16:24
שחקני Call of Duty מתמודדים בסוף השבוע עם אותו תסכול מוכר שהם רגילים אליו במשחקי קול אוף דיוטי של השנים האחרונות. נראה כי גרסת הבטא של הכותר הבא של אקטוויז'ן, Call of Duty: Vanguard, ממשיכה את אותה מגמה עם תצפיות מרובות של צ'יטרים במשחק.

כפי שניתן לראות בסרטוני המדיה החברתית, במיוחד בטוויטר, פחות מ -48 שעות משחרור הגרסה לקונסולות והמחשב האישי, נראה שכמה שחקנים כבר נתקלו בשחקנים שמשתמשים בצ'יטים כדי לכוון אוטומטית ליריבים - Aimbot.

כרגע הבטא זמינה רק למי שהזמין מראש את המשחק מראש אבל כבר שחקנים מדווחים ואפילו מספקים הוכחות וידאו. כנראה שמהלך זה לא בדיוק חסר תקדים אבל רק המחשבה על לשלם על משחק בהזמנה מוקדמת כדי לשחק את גרסת הניסיון שלו....כדי לרמות, פשוט לא נתפס.

נושא הצ'יטינג במשחקי קול אוף דיוטי הפכו לאורך השנים האחרונות לנושא החשוב ביותר שאקטוויז'ן מתמודדת איתו, עד כדי כך שהמערכת ההגנה משווקת  כאחד המאפיינים המרכזיים של ואנגארד.
תוכנת ההגנה החדשה אמורה לייעל מציאת צ'יטרים בסדרת המשחקים. עד כה לא נמסר מידע רב על איך המערכת תעשה זו אך מה שכן ידוע הוא שפעולת החסימה לא תסתמך על מספר סידורי של המשחק כמו בעבר, היא לא יכולה עקב זה ש-Warzone עצמו בחינם.

המפתחים מאחורי המשחק עובדים על יכולת חסימת מכשירים מאלה. המשמעות היא שמערכת ספציפית של חומרת  מחשב והמספרים הסידוריים של רכיבים אלו ייחסמו, מה שהופך את יצירת חשבון Warzone חדש ללא תועלת.  כמובן שלא הכל עובד חלק. ניתן לעקוף את התוכנה באמצעות תוכנה צד שלישי שתשקר למערכת זיהוי הרכיבים או עם כל הצחוק שבדבר, על ידי החלפת הרכיבים.

כפי שצוין, עדיין לא הוכנסה את התוכנה נגד הרמאות, מה שאומר שהמערכת המשומשת כעת היא אותה אחת שעובדת על המשחקים הקודמים בסדרה. לא מפתיע שזה כל כך קל לרמאים לעשות זאת ב-Vanguard. המנוע כמעט אותו דבר ומערכת ההגנה ממש אותה אחת.

לפני כחודש במהלך חודש אוגוסט  פורסם כי עוד 100,000 שחקנים נחסמו מ- Warzone שהתווסף למספר הכולל שעומד היום על יותר מ-600,000 שחקנים. אז מהחברה נמסר, "רמאות תמיד הולכת נגד החוקים והרוח של קול אוף דיוטי, חסמנו היום עוד 100,000 צ'יטרים, וזה כמות גדולה מאוד של צ'יטרים כועסים"

אקטוויז'ן מצידה דיי בטוחה לגבי האמצעים נגד הרמאות שהיא מתכננת להציג  עם סרטון הפרסום האחרון שהזהיר: "אנחנו יודעים מה אתה עושה. אנחנו באים בשבילך". בנוסף זאת, נמסר מהחברה כי אלו שנחסמו ממשחקי העבר יהיו כבר חסומים מראש בואנגארד אך כמו שנכתב למעלה, פתיחת חשבון חדש היום מבטלת זאת.

Call of Duty: Vanguard  ישוחרר ב-5 בנובמבר עבור קונסולות הדור הקודם והנוכחי, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X\S וכמו כן למחשב האישי.