הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לכם זה קורה? דיווחים על קונסולות Xbox שכבות מעצמן בזמן NBA2K

דיווחים על בעיה דומה בפיפא ומאדן, מיקרוסופט כבר חוקרת

ניר אימבר
ניר אימבר  26.09.21 - 12:52

מיקרוסופט חוקרת דיווחים על קונסולות שמכבות את עצמן או יוצאות לעמוד הבית בזמן משחק NBA2K ולפי עוד דיווחים אחרים, גם במשחקי פיפ"א ומאדן החדשים. 

ב-23 בספטמבר,פוסט בחשבון הטוויטר של התמיכה טכנית של Xbox הודיע כי לאחר תשעה ימים של עבודה על תיקון הבעיה וששחקני האקס בוקס "לא יצטרכו יותר לראות את הקונסולות שלהם נכבית במפתיע שהם משחקים ב- NBA 2K22".

כעבור יותר משבוע הבעיה טרם נפתרה, וביום שישי מסרה מיקרוסופט כי חקירתה הורחבה כדי לכסות דיווחים על בעיות דומות המשפיעות על שחקני FIFA 22 ו- Madden NFL 22.

מהחברה נמסר כי "הצוותים שלנו ממשיכים לחקור דיווחים על קונסולות שמכבות או חוזרת לעמוד הבית (Homescreen) בזמן משחק NBA 2K22, חקירה זו כוללת גם בדיקת אותן בעיות שעשויות להיראות גם בעת משחקי  מאדן 22 ופיפ"א 22, אנו נעדכן אתכם ברגע שנוכל".

אך למרות פוסט זה, נראה כי לפי התלונות האחרונות הבאג נשאר עדיין בעיה מיוחדת עבור הרבה שחקנים, עם  משתמש אחד שדיווח כי נתקל גם בבעיה בעת ששיחק בבטא של  Call of Duty Vanguard, ואילו אחר אמר שהם נתקלו בבעיה בעת ששיחקו Halo: The Master Chief Collection.

כמובן שאת השורה האחרונה צריך לקחת בערבון מוגבל. דוגמא אחת או שתיים ממשחקים עם כמות שחקנים כל כך עצומה, במיוחד ואנגארד ופיפ"א 22 שלשניהם היה סוף שבוע של גרסאות ניסוי פתוחות.