הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

EA מוחקת את בנ'גמין מנדי ממאגר הנתונים של פיפ"א 22

EA: "השחקן הוסר מהקבוצה ומחבילות ה-FUT כל עוד הוא תחת הליך משפטי"

ניר אימבר
ניר אימבר  29.09.21 - 09:46

EA Sports הסירה את מגנה של מנצ'סטר סיטי, בנג'מין מנדי, מפיפ"א 22 בזמן שהוא ממתין למשפט. המגן הצרפתי בן ה -27 מואשם בארבע עבירות של אונס ובאישום אחד של תקיפה מינית שהתרחשו כביכול בביתו בצ'שייר, אנגליה בין אוקטובר 2020 לאוגוסט 2021.

ההחלטה להסיר את מנדי מסגל מנצ'סטר סיטי בפיפ"א 22 מגיעה חודש לאחר שהמועדון האנגלי השעה אותו בעקבות האשמות המשטרה. מנדי גם לא יופיע בחבילות FIFA 22 Ultimate Team בזמן שהוא ממתין למשפט, אך שחקנים עדיין יכולים לרכוש אותו בשוק ה- FUT.

"מכיוון שבנימין מנדי הורחק מהסגל הפעיל של מנצ'סטר סיטי ושל נבחרת צרפת, גם בפיפ"א 22 הוא הורחק מסגל ההרכבים והושעה מהופעה בחבילות FIFA Ultimate Team (FUT) ובדראפט האולטימטיבי בזמן שהוא ממתין למשפט"

בעיה אחת העומדת עם הסרת השחקן מהמשחק, אמנם הצרפתי לא נמצא במועדון או בנבחרת שבהן בדרך כלל היינו מוצאים אותו, אך הוא לא הורחק מחבילות FUT עד ליום השני לגישה מוקדמת למשחק, זה אומר שלמספר שחקנים שכבר התחילו לבנות את הקבוצות שלהם יש כרטיס של מנדי, ויש כמה מהם כבר בשוק FUT.

המגן האחורי של מנצ'סטר סיטי יופיע בבית המשפט ב -15 בנובמבר ותאריך משפטו נקבע ל -24 בינואר 2022. הוא לא קיבל ערבות באוגוסט והוא במעצר בכלא, HMP Altcourse בליברפול, אנגליה.

למרות שמדובר במצב לא שכיח, זו לא הפעם הראשונה ש- EA מסירה שחקן מפיפ"א. מפיצת הענק כבר הוציאה את שחקן הכדורגל לשעבר אדם ג'ונסון מהמשחק בשנת 2016 לאחר שנמצא אשם בטיפוח והטריד מינית  ילדה בת 15. גם השחקן ההולנדי האגדי מרקו ואן בסטן נשלף מפיפ"א 20 בגלל שאמר ביטוי נאצי במהלך ראיון אז.