הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיקרוסופט מורידה את מחירי האקס בוקס פאס ולייב בישראל

מחיר החבילת הגיים פאס ירד מ-55 שקלים ל-40

ניר אימבר
ניר אימבר  29.09.21 - 10:24
חדשות טובות לכל מי שמשתמש בשירות Xbox Game Pass, על פי המידע העדכני, מיקרוסופט תוריד את המחיר של Xbox Game Pass ו- Xbox Live Gold בישראל ובמדינות אחרות.
הצעד שיחול גם על צ'ילה והונג קונג, יבוצע באוקטובר. הפחתות מחירים אלה קשורות יותר למטבע המקומי ולכוח ההוצאה הצרכני מאשר לשינוי האסטרטגיה של מיקרוסופט


גיימרים ישראלים שעד כה שילמו 55 שקלים (17$~) עבור מנוי האולטיימט, אותם מנויים ישלמו כעת 40 שקלים, שהם  כ-12.45 דולר.  בנוסף גם מחיר האקס בוקס לייב גולד ירד מ-38 שקלים בחודש ל-28 שקלים מחודש אוקטובר.

"מיקרוסופט מעריכה באופן קבוע את המחיר של Xbox Game Pass ו- Xbox Live Gold ברמה המקומית כדי לשרת את הלקוחות הטובים ביותר בכל מדינה. התאמות המחיר הללו נמסרו על סמך תנאי השוק המקומיים בכל מדינה",  כך מסר  דובר החברה.

Xbox Game Pass הושק ביוני 2017 והפך לבורג מרכזי בעסקי הגיימינג של מיקרוסופט עם יותר מ -18 מיליון מנויים כבר בינואר 2021. לפי דיווחים אחרונים, לשירות יש כיום כ -20 מיליון מנויים, אך הוא רחוק מלהיות רווחי.

במהלך שיחת הרווחים של מיקרוסופט ברבעון הרביעי ביולי, המנכ"ל סאטיה נאדלה טען ששירות הגיים פאס "צומח במהירות", כאשר שחקנים מנויים משחקים כ-40% יותר כותרים שונים ומוציאים 50% יותר מאשר אלו הלא מנויים.