הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Football Manager 2022 עם פרטים חדשים

SI: "מנוע המשחק FM22 מסמן את תחילתו של עידן חדש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.21 - 12:30
תחילת כתבה

Football Manager 2022 מקבל כמה תכנים חדשות לקראת השקתו ב-9 בנובמבר. לפני כמספר ימים מפתחת המשחק, Sports Interactive,  שיתפה פרטים חדש בסדרה בת שני חלקים בשם "באולפן", בו מספר עובדי סטודיו הפיתוח דיברו על מרכז הנתונים החדש שלה ומנוע המשחק החדש, הקבוצה טוענת שתכנים חדשים אלו ישפרו את חוויית מנג'ר.

מרכז הנתונים - Data Hub

מרכז הנתונים הוא פיצ'ר חדש שיגיע אלינו בכוותר החדש כפי שהשם מרמז, המיקוד העיקרי שלו הוא להביא לשחקנים מבט מעמיק על נקודות החוזק והחולשות של המועדונים של והשחקנים שנמצאים בו.

בנוסף, מרכז הנתונים יספק גרפים חזותיים לנתונים חדשים, מידע על פעולות שונות באזורים על המגרש, יחד עם מפת נתוני מסירות מחודשת. תכונות אלה יוסיפו לניתוחי הקיים של מנהלי הכדורגל כבר וישפרו את הצד הטקטי של המשחק.

חידוש למנוע המשחק

מנוע האנימציה החדש של FM22 מנסה לשפר את האותנטיות של המגרש הווירטואלי. תנועות השחקנים השתפרו, והכדרורים עובדו מחדש לחוויית כדורגל טובה יותר. לפי ספורט אינטרקרטיב המנוע החדש הוא "התחלה של עידן חדש לסימולציה שלהם על המגרש. שיפורים כגון אנימציות שחקנים, תנועת שחקנים והדרך שבה AI מתנהג במהלך קטעי משחק".


בנוסף לשיפורי האנימציה, FM22 משפר תוכן לצד המשחקיות. המפתחת שיפרה את טקטיקת הפעלת לחץ על היריב, ותנאי השחקן כגון כושר ופציעות אשר יהוו השפעה רבה יותר על המסירה שלהם, הזריקות והמגע הראשון. תכונה זו תשפיע על החלטות המאמנים לגבי החלפת השחקן  או יום מנוחה הניתנים בהתאם למצב השחקן.

לבסוף, FM22 משפר את תפקיד הבלם על ידי מתן גמישות טקטית יותר למאמן.  כעת ניתן לפתח שחקן תחת תפקיד בלם אמצע רוחבי (Wide-Centre Back)  הדי בשימוש בעידן של היום עם שחקנים כגון דויד אלאבה.

פוטבול מנג'ר 2022, ישוחרר כאמור ב-9 בנובמבר עבור המחשב האישי תחת פלטפורומות סטים ואפיק, בנוסף ישוחרר גם כן למאק של אפל, לקונסולות האקס בוקס של הדור הקודם והנוכחי וכמו כן גם למכשירי המובייל.