הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באטלפילד 2042: הבטא הפתוחה נפתחה לכולם מהיום

הגרסה נפתחה אחרי שהייתה זמינה רק למנויי ה-EA PLAY

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.10.21 - 14:31
תחילת כתבהחברת EA פותחת את גרסת הבטא של Battlefield 2042 לקהל הרחב אחרי מספר ימים שהמשחק היה זמין רק לאלו שהזמינו מראש את הכותר.
גרסת הבטא הפתוחה של באטלפילד החלה בתחילת השבוע למנויי ה-EA Play  אשר קיבלו גישה מוקדמת ב-6-7 באוקטובר. אולם היום, 8 באוקטובר, מציין את תחילתה של בטא פתוחה בת יומיים הזמינה לכולם.

גרסת הבטא תאפשר לשחקני המחשב וקונסולות הדור החדש (פלייסטיישן 5 ואקס בוקס Series X) לשחק עד במפות הכוללות 128 שחקנים בשרת, בזמן ששחקני קונסולות הדור הקודם (הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן) יוכלו לשחק במפות הכוללות עד 64 שחקנים בשרת.

מצב המשחק היחידי שיהיה זמין לנסיון הוא Conquest,  מצב בו השחקנים יצטרכו להגן על נקודות השליטה במפה, ויוכלו לשחק עם ארבעה דמויות שונות, כאשר לכל אחת מהן יכולות ותפקיד ספציפי בשדה הקרב: בין אם מדובר בחובש קרבי, צלף או לוחם שטח.

גרסת הבטא הפתוחה של Battlefield 2042 אכן ספגה עיכוב קצר עקב בעיות תחזוקה בשרתים המשחק שקצת לקחו לשחקנים זמן משחק. בציוץ שפורסם מוקדם הבוקר אישרה המפתחת DICE כי "כדי שהדברים יתנהלו בצורה חלקה, ייקח לנו זמן לבצע תחזוקה חיונית בשרתים לפני שנעבור לבטא הפתוחה לכולם". לא ברור אם EA ו- DICE מתכננות לדחות את הסגירה הזו כדי לפצות על השעות הנוספות שפספסו השחקנים הבוקר.

שלב הבטא של Battlefield 2042 יסתיים ב-10 באוקטובר, והמשחק המלא ישוחרר ב-19 בנובמבר למחשב האישי וקונסולות הדור החדש הפלייסטיישן 5 ואקס בוקס Series X\S, ולקונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן.