הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נחשפה עלילת הקמפיין של קול אוף דיוטי ואנגארד עם טריילר חדש

הכותר החדש יציע סיום שונה ומסקרן למלחמת העולם השנייה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.21 - 17:45
תחילת כתבהלקראת ההשקה של קול אוף דיוטי ואנגארד ב -5 בנובמבר, פרסמה Activision טריילר סיפור חדש המציג את צוות הדמויות הראשי במשימתם במלחמת העולם השנייה.
כפי שכבר הסקנו ממה שראינו על ואנגארד עד כה, משחק ייקח אותנו לאזורי מלחמה שונים ברחבי העולם וכמו כן ישים דגש על התגנבות בנוסף למצב היריות הרגיל של סדרת קול אוף דיוטי.

הטריילר של הקמפיין של ואנגארד מדגיש את צוות השחקנים החדש שיפגשו השחקנים בקמפיין, שמתקיים הן במהלך מלחמת העולם השנייה והן אחריה.  בהנהגת הסמל ארתור קינגסלי, מומחה ההריסה לוקאס ריגס, הטייס המיומן ווייד ג'קסון, הצלפית הרוסיה פולינה פטרובה, ויד ימינו של קינגסלי, ריצ'רד ווב.

צוות המשימה של קינגסלי נאסף כדי לעצור איום חדש, שכן הטריילר מגלה כי קבוצה נוספת של גרמנים מנסים להשיג כוח ולהציג את "הרייך הרביעי" לאחר נפילת גרמניה של היטלר.
הקליפ של המשחק מראה סצנות קרב במספר אזורים שונים, הכוללים מה שנראה  כמו יערות המושלגים של רוסיה ומדבריות של צפון אפריקה.

Sledgehammer Games מפתחת המשחק את מצבי הקמפיין והמולטיפלייר של ואנגארד תשלב בכותר זה מצב משחק חדש לחלוטיןו המבוסס על זומבים  המגיע מאולפן הפיתוח של Treyarch, ומפה חדשה של Warzone שמפותחת על ידי Raven Software.

קול אוף דיוטי Vanguard ישוחרר ב-5 לנובמבר השנה למחשב האישי, לקונסולות הפלייסטיישן 4 ו-5, והאקס בוקס וואן וה-Series X\S.