הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האיום האחרון של אקטוויז'ן כנגד הצ'יטרים ב-Warzone

"צ'יטרים אינם רצויים בקול אוף דיוטי ולנו אין סובלנות לרמאות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.21 - 17:32
תחילת כתבה

נראה כי אקטוויז'ן מאוד קרובה לשחרור תוכנת האנטי צ'יט החדשה והמסתורית שלה אחרי שאתמול בלילה חשבון הטוויטר הרשמי של Call Of Duty פרסם הודעה מסתורית ודיי מוזרה אם אפשר לומר אל "קהילת" הצ'יטרים במשחקיה.

ההודעה, שכותרתה "רמאים יקרים", הסבירה כי "רמאים אינם רצויים" ב- Warzone והוסיפה "בקרוב תדעו למה אנו מתכוונים". פורסם לצד הכיתוב "נתראה מחר", זאת הנחה בטוחה שהתוכנה החדשה נגד צ'יטרים שהוכרזה כבר באוגוסט-תגיע מאוחר יותר היום.

ההודעה שנכתבה בצורה של שיר או בלדה אומרת כך:  "רמאים יקרים, אנחנו אוהבים משחקים, זו התשוקה שלנו.  אנו תמיד מרגישים את הכבוד בלפתח משחקים למעריצים הטובים בעולם. אנחנו לא תמיד עושים את זה כמו שצריך, אבל אנחנו מחויבים לעשות כמיטב יכולתנו. בגידה הורסת את הכיף לכולם. אף אחד לא אוהב רמאי. המטרה שלנו היא לספק חווית משחק מהנה והוגנת. למפתחים שלנו. לאוהדים שלנו. והכי חשוב ... לשחקני קול אוף דיוטי בכל מקום".

עליית הרמאות ב- Warzone יוחסה לעובדה שמדובר במשחק חינמי, כך ששחקן שמקבל חסימה מהמשחק, יכול לפתוח חשבון אימייל חדש ולאחר מכן גם חשבון קול אוף דיוטי חדש. עם למעלה מ-600,000 שחקנים חסומים זה נראה כי אין לזה סוף עקב אי היכולת של החברה למצוא פתרון יעיל.

גם בכותר הבא, קול אוף דיוטי ואנגרד, שיוצא ב-5 בנובמבר, האקרים התחילו למכור תוכנות לשחקנים הכוללים AIMBOT, ראייה דרך קירות ועוד אינספור אפשרויות. אם זה נכון ואנו מתקרבים לתאריך שבו תוכנת האנטי צ'יט של אקטוויז'ן תשוחרר, יהיה באמת מעניין כמה תהיה רמת היעילות שלה.

קשה לחשוב על תוכנה שבאמת עושה את העבודה כמו שצריך, לא בבאטלפילד 2042 שכבר מצאו מספר מקרים של רמאות גם בגרסת הבטא, וגם בולאורנט כבר הצליחו לפרוץ את המערכת שהייתה אמורה להיות לא חדירה.