הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 22: 30,000 אלף שחקנים הורחקו אך רק לשבוע

המסר של EA: רמאות לא משתלמת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 20:38

שחקני FIFA 22 ישמחו לדעת כי EA חסמה מעל 30,000 חשבונות שניצלו את תקלה או באג במשחק אשר קיבל את השם, No Loss Glitch מקהילת השחקנים. בשבוע שעבר EA כבר עלתה על הבעיה במצב המשחק FUT Champions, אחרי סרטון טיקטוק שהראה כי שחקנים יכלו לצאת ממשחק שבו הם עמדו להפסיד מבלי שיחשב לשחקן כהפסד.

מפתחי משחק עידכנו כי תיקנו את הבעיה יחסית מהיר ועוד הזהירו: "פתרנו את הבעיה ב-FUT שיכלה לאפשר לשחקנים לעזוב את המשחק מבלי לספוג הפסד. אנחנו עוד זיהינו שחקנים שניצלו את התקלה ואנחנו כבר כבר נודיע להם על כך ישירות".

כמספר ימים אחר כך, יצאה הודעה מ-EA כי היא חסמה יותר מ-30,000 משתמשים ברחבי העולם לשבוע עקב ניצול הבאג. על פי מספר משתמשים, החסימה הראשונית תהיה לשבעה ימים עם\או פרק זמן ממושך יותר אם זו לא העבירה הראשונה של אותו משתמש, אולם אין מילה אם מטבעות ה- FUT שהם קיבלו יתאפסו.

 

באופן אירוני, מספר גדול של משתמשים צייץ בדף הרשמי של EA בבהלה כי הם קיבלו חסימה בטעות למשך 1,000 ימים. מ-EA נמסר שזו רק תקלה בתצוגה והחסימה היא רק לשבוע. מעניין אם "התקלה" הזאת נעשתה באמת בטעות או לא.

בתוך קהילת פיפ"א קיימת מחלוקת מסוימת אם התוצאה הזו חמורה מספיק. חלק קראו לזה "סטירה על פרק כף היד", מכיוון שלמרות שהשחקנים נחסמו לשבוע, הם עדיין זוכים לשמור על ההתקדמות שלהם ועל המטבע הפנימי של המשחק.