הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חגיגת 20 שנה ל-Xbox: איך לצפות ולמה לצפות

מיקרוסופט מזמינה אתכם לחגוג איתה שני עשורים של גיימינג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.21 - 15:34
תחילת כתבה

קונסולת האקס בוקס (הראשונה) חוגגת היום 20 שנה להשקתה. שני עשורים גדולים מאז שהושק ה-Xbox המקורי לצד הכותר הבלעדי הראשון בסדרת Halo האייקונית. כדי לחגוג את ציון הדרך הזה, מיקרוסופט תעביר בשידור חי את אירוע יום השנה ה-20 של Xbox היום. כדי להיזכר בזיכרונות שחלקו עם הקהילה במהלך 20 השנים האחרונות, וכדי לעדכן אותנו מה צפוי ל-Xbox בעתיד.

הקונסולה הושקה ביום חמישי, 15 בנובמבר בשנת 2001 והצליחה למכור 1.5 מיליון יחידות לפני שהסתיימה אותה שנה (550,000 מהן נמכרו בשבוע הראשון). מאז אטארי בתחילת שנות ה-90, לא הייתה קונסולה  מתוצרת אמריקאית שהיווה איום ממשי על הענקיים היפניים של סוני ונינטנדו. השאר הוא היסטוריית ושלושה דורות מאוחר יותר, המותג עדיין חזק. במיוחד, ה-Xbox 360 היה להיט אדיר, והסתיים בתור הקונסולה התשיעית הנמכרת בכל הזמנים.

השידור החי ל-Xbox 20th Anniversary יתקיים היום בשעה 20:00 שעון ישראל. ממה שדווח עד כה, נראה כי לא יחשפו כותרים חדשים תחת אקס בוקס באירוע הזה, עם התמקדות  בלחגוג 20 שנות אקס בוקס. אבל זה לא אומר שאין הפתעות או חדשות גדולות. אנחנו כנראה נקבל עדכון על התוכניות של מיקרוסופט לעתיד שירותי הגיים פאס והגולד שלה, בנוסף ישנם מספר שמועות על חשיפה מסקרנת של תוכן ב-Halo Infinite. עוד נמסר כי השחקן דוויין 'דה רוק' ג'ונסון, יופיע במהלך האירוע אך לא ידוע בשביל מה. בנוסף פבלו שרייבר המגלם את דמותו של מאסטר צ'יף בתוכנית הטלוויזיה גם יערוך הופעה.

מיקרוסופט תשדר את האירוע חי ביוטיוב, טוויץ וטוויטר, כולם בחשבון הרשמי של האקס בוקס. למי רוצה, אפשר גם לצפות בו ממש כאן הטמענו את השידור מתחת לנוחיותכם